Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem Steam-es játék áthelyezése...

Nem Steam-es játék áthelyezése a saját Steam-es könyvtáromba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az lenne a kérdésem, hogy mondjuk ha korábban megvettem egy PC-s játék DVD telepítőjét boltban, és telepítem a gépemre, át lehet-e helyezni a saját Steam-s könyvtáromba, és ha igen, kaphat-e a játék Steam-n keresztül frissítéseket?



#játék #bolt #DVD #Steam #áthelyezhető #könyvtárba
2017. febr. 16. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyikre nem a válasz. De beteheted parancsikonként oda, hogy onnan indíthasd és tudj közben steamen chatelni meg ilyesmik. Games-> activate non-steam game.
2017. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért érdeklődtem, mert egy most vásárolt, de úgymond régebbi (2006-os) játékot akartam volna hozzárendelni, amit hálóban is lehetne játszani.

Egyébként az ilyen régebbi típusú játékok kapnak egyáltalán javításokat és frissítéseket a Steam-n?

2017. febr. 16. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejlesztőktől függ, 10 év után nagyon ritka, de lásd például a world of warcraftot, az kap.
2017. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!