Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok sértésnek veszítek, ha...

Lányok sértésnek veszítek, ha egy fiú rátok ír ismerkedés céljából egy anonim oldalon?

Figyelt kérdés
Pl gyk, chat.hu vagy bármelyik.
2019. jan. 4. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt erösen függ a stílustól - mert a "ráírás" a legtöbbször eleg bunkóra sikerül, másrészt meg mivel a legtöbb ilyen oldal nem erre lett létrehozva, ezért nem feltétlen pozitív dolog.
2019. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne rinyálj ha nem ismeriedés céljábol van fent az oldalon az ember és tök normálisan mondja el.
2019. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszem sértésnek.

Hacsak nem valami durvát ír, pl. a megdu___nálak, nem igazán jön be.

Az is idegesítő, ha nem érti, hogy nem akarok ismerkedni.

Vagy ha csak annyit ír, hogy hello. Aztán írsz, hogy ő ki, miért írt, és megint csak egyszavas válasz.

2019. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mivel nem ismerkedni vagyok itt, nem megyek bele ilyen levelezésekbe (azért egyszer természetesen válaszolok, hacsak a levél stílusa nem indokolja, hogy megválaszolatlanul hagyjam, de az ritka)
2019. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Miért látatlanban ismerkedsz?? És ha egy rondaságra írsz rá? Miért a gép előtt szúrod el az időd otthonról kis tréninggatyában pötyögve? Biztosra mész? Ki se mozdulsz, amíg egy jó csaj nem hajlandó randizni? Aztán élőben meg megkukulsz, egy szó sem jön ki a szádon?

Egy igazi férfi nem írogat, meg küldi a szmájlikat, hanem élő, hús-vér nőknek udvarol, csábít el. Nem arc nélkül otthonról, hogyha valami nem tetszik, eltűnik szó nélkül az éterben.

Ez a gép mögül ismerkedls nem működik! Kell a pillanat, az első látásra bejövő, szívdobogtató, kézremegős találkozások, a zavarba ejtő séták, beszélgetések, a látvány, az illatok, a hangulat. Emberek vagyunk, nem robotok!

2019. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Engem nem zavar,ha gyk'án rám ìrnak csak nem mindegy,hogy hogyan...

Sőt kifejezetten tetszik ez az oldal,ebből a szempontbòl :)

2019. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5. én ismertem meg már egy ismeretlent élőben és tudtam használni a számat :o

Attól nem leszek robot, hogy írok egy ismeretlennek ismerkedés céljából.

2019. jan. 4. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ram 600x felekeppen irtak mar ismerkedes miatt, volt aki romantikus kisregenyt irt, volt a tipikus “en sosem irok ra igy idegenekre de te szimpi vagy..” voltak persze a tragar szexualis jellegu levelek is, es szimpla szexista/szexehes megjegyzesek a valaszaimbol feltetelezett tulajdonsagaimra.


Mindet azonnal tiltom, hogy ne kuldhessen tobb uzit es elfelejtem.

2019. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem veszem sértésnek, de általában nem válaszolok, mert nem szeretnék itt ismerkedni. Ráadásul legtöbbször tök random kérdéssel kapcsolatban írnak rám, az a benyomásom, ha megemlíted, hogy nő vagy, máris kapsz 1-2 levelet. És gondolom az ilyen emberek napi több tucat levelet küldenek különböző női felhasználóknak, szóval nincs igazán kedvem ilyen velüj ismerkedni.
2019. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!