Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi "agyilag...

Miért van ennyi "agyilag visszamaradott" ember a chat oldalakon?

Figyelt kérdés

Ma PL felnéztem anotalkra, kiválasztottam, hogy "lány/nővel" szeretnék beszélni, és lám mit ad be nekem az oldal: 1 19 éves srácot, aki meztelenül fekszik az ágyában, és veri a ..... De először még elég jól tudtunk beszélgetni, de mikor már rákérdezett, hogy "neked mekkora?" na akkor telt be a pohár! Miért van ennyi buta ember? Tényleg ennyire unatkoznak? Tényleg ilyen hujék, v csak megjátszák?



15F



2017. máj. 11. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha beledugod a fejed a WC kagylóba, ne csodálkozz rajta, ha szaros lesz.
2017. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez az internet. Ezekből a h*lyékből csak egyre több lesz. Ha annyira chatelni akarsz akkor ott a Skype, vagy a Facebook
2017. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
A kérdés és az alatta levő szöveg olvasása után csak az tudott bennem felmerülni, hogy most te magadra gondolsz?
2017. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon sok ilyen ember van és az internetnek hála "találkozhatsz" is velük.

A való életben jobban meg tudod válogatni a baráti köröd stb.Az interneten viszont mindféle hülyével találkozhatsz.

Itt is rengeteg érdekes felfogású ember van.

2017. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tudtad meg, hogy srác, és meztelenül fekszik az ágyában, és veri a *****-t? Írni bármit lehet, vagy azóta webkamerás lett az Anotalk, és láttad mit csinál?
2017. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Tény, hogy az interneten sok a h_lye, de chatoldalak mindig is a net legalja voltak.


Pár éve a gyaloglón vagyok, a sok kamuson meg sem lepődök, de tele van olyan buta emberrel, akik félig bediliztek már a panellakásukban, és vmi tudósnak hiszik magukat + ugye a népnevelők/beteges okoskodók.


egyébként meg az ilyen oldalakat 90% a szexre, flörtre használja.

2017. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De vannak azért normális emberek is ott. Tegnapelőtt PL egész jól el tudtam beszélgetni egy lánnyal, csak az volt a gáz, hogy kiléptem
2017. máj. 13. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Gáz lett ez az anotalk, régen jó volt. Manapság mindenki troll.
2017. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Mikor régen? Mióta van ez?
2017. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!