Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 16 eves fiuk atlagban milyenek?

A 16 eves fiuk atlagban milyenek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangosak és kanosak.
2019. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Falkában kötekednek, én tartok tőlük.
2019. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áll a farkuk állandóan,és verik is folyamatosan.
2019. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, átlagba kanos gyökerek vagyunk. De szerencsére van kivétel, ahogy talán lányokba is. Elég kevés sajnos :(

Egyébként én 17 vagyok de tudom hogy szenny a közösség a korunkbelieknél, sajnos a lányok se valami értékelhető "trendet" űznek. Ennyi erővel kommentelők a lányok se normálisak átlagba nem csak a fiúk (ezt nem ironiának szántam mert ez igy is van!). A baj csak az, hogy ez a "menő" a lányok haspólóba sminkelve ribisen járnak, a kanos taknyoknak akik már lassan lánynak néznek ki, nekik pedig erre a szennyre van szükségük. Sajnos már ilyen a fiatalság, szégyenlem hogy én nekem is meg kellett születni, ide ahogy magányos leszek ennyi trendi idióta között. Sajnos ez van :(

2019. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képtelenek elviselni a kritikát; ha valami rosszat mondasz rájuk, rögtön azzal hárítanak, hogy "de a láányok se jobbak :( "
2019. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok ha rám céloztál én nem tudom hogy nem vagyok egy jó ember, de nekem az az elképzelésem és vágyam hogy találjak egy teljesen rám hasonlító lányt akivel leélem az életem, aki nem éppen olyan lány akikről itt szó volt, és én se tartom magam szerencsére olyan srácnak mint a többi. Nem arra céloztam hogy hárítom magam mert a lányok se jobbak, se a srácok se a lányok nem jók a mai világba. De ebbe a kapcsolati dologba a gondolkodásom jó, nekem nem egy tiniribi kell hanem egy visszahúzódó depis lány aki hasonlít rám és ugyan arra vágyik amire én. És itt nem egy pár hetes/éves kis kapcsolatra gondoltam
2019. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!