Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az hogy valaki a...

Hogy lehet az hogy valaki a komplex, összetett dolgokat könnyen megérti, viszont az egyszerű szabályokat egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam, aki a nagyon bonyolult, összetett, hálózatos dolgokat amihez más hozzá se tud szólni nagyon könnyen megérti, csak ámulunk, hogy mégis hogyan.. de az ilyen nagyon egyszerű szabályokat, alapvető dolgokat 20. elmondásra se fog fel és belezavarodik mint aki teljesen buta
2019. jan. 7. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásmódja ráállt a komplikáltabb dolgokra.
2019. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es. Hogy érted hogy ráált?
2019. jan. 7. 12:33
 3/8 A kérdező kommentje:
*állt
2019. jan. 7. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem de érdekelne mert az exem dettó ugyanez.
2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy aspergeres, vagy szorongó...Meg általában azt írják a zsenikről, hogy az élet egyszerű dolgaihoz mind hülye volt.
2019. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5ös. Szorongó? az hogy jön ide?

ja egyébként nem feltétlenül arra értem hogy mondjuk nem tud bekapcsolni egy számítógépet, hanem hogy egy témán belül nem érti meg a nagyon egyszerű alapvető összefüggéseket de a nagyságrendekkel bonyolultabb, kusza, magas szintű dolgokat meg simán

2019. jan. 7. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondj konkrét példát arra hogy mit nem ért.
2019. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen dolgaim. Van akinek az agya könnyebben találja meg a megoldást ha összetettebb a feladat.
2019. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!