Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hogy tetszik a Réka név?

Nektek hogy tetszik a Réka név?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 14:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
az Emese
2019. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
Meg a Flóra
2019. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szèp nèv a Rèka
2019. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem tetszik a Réka név,de az összes Réka akivel valaha találkoztam egy ribi volt. Szóval ebből következően nekem ez jut róla eszembe.

Az egyik Réka akit ismerek egy irigy liba,folyton gonoszkodik a a barátnőmmel aki gyönyörűen énekel. Olyanokat ír a youtube videói alá hogy nem tud énekelni,nem jön át stb. Pedig ennek a Rékának semmi tehetsége,a barátnőm pedig őstehetség.

A másik Réka ismerősöm a pasim haverjának az ex nője. Szanaszét csalta fűvel-fával,többször a pasja és annak családjának tudtával is. Most el van jegyezve,de ezt az életmódot továbbra is folytatja,elég nyilvánosan.

A harmadik Réka kiskori barátnőm. Régen jó barátnők voltunk,aztán más városba költöztek,utána vagy 7-8 évig nem is tudtam róla semmit.Aztán megtetszett neki a pasim,egy koncerten futottunk össze vele,és azóta a pasimnak lájkolgatja a képeit meg messziről integet neki,nekem viszont már nem is köszön. 😄 Biztos "nem ismer fel"

A másik kedvenc Rékám aki egy haveri társaságba úgy került be hogy a pasim haverja hozta magával mert ráakaszkodott,elhozatta magát egy iszogatós esténkre. Aztán az iszogatás folyamán a drága Réka úgy bepálinkázott hogy mindenki pasijára nyomult,masztizást imitált egy párnával,majd miután mindenki szétszéledt szégyenében a pasi aki hozta magával végül hazavitte,és a lány gyakorlatilag megerőszakolta,majd a pasi elkapott tőle valami fertőzést,ami miatt hetekig szidta utána. 🤣

Van még egy kövér utálatos Réka,egy másik kövér utálatos Réka aki random beszólogat embereknek és veszekszik,van egy álművész utálatos Réka,aki szétcsalja a pasiját.

Szóval van ezekben a Rékákban valami veszélyes.. :D Persze ismerek teljesen normális Rékákat is,de nekem ezekkel meggyűlt a gondom.

2019. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tetszik. Nekem a Heureka jut róla eszembe.
2019. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik férfiként, ismertem egy jó csajt ilyen névvel.
2019. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem tetszik, de nem is zavar. Ismerek vegyesen bunkókat és aranyos lányokat ezzel a névvel, szóval nem befolyásolnak a tapasztalatok. Egyszerűen csak nem tetszik a hangzása.
2019. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#14 imadom a sztorid😂
2019. jan. 7. 18:30
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
tetszik, mert erőteljes a hangzása, így remélhetőleg a tulajdonosa is.
2019. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a hangzása túl kemény (r, k). Pl. az Erik név ugyanez miatt nem adnám a gyerekemnek. Viszont több aranyos lányt is ismerek, aki Réka. :)
2019. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!