Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tenyleg nagyon tetszik egy lany 1 evvel fiatallabb nallam en 14/F a tobbit szamitsd ki na es mindig egymasra nezunk beszelgetunk ugy erzem utal de azert megsem na segitsetek na mi ez?

2016. márc. 5. 17:18
 1/4 anonim válasza:
Éreztesd,férfi vagy mondjuk udvarolj neki hivd el sétálni moziba vagy mittomén. De hivd el valahova.
2016. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem csajoznod kene hanem tanulnod :) ;) es amugy sztem nem nagyon akar toled semmit, es ha csak "tetszik" akkor te sem akarsz tole tobbet. En a helyedben meg varnek, de ha annyira nagyon tetszik akkor mondd el neki amit erzel. ✋🏻
2016. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kosz kosz na de ha komolyabban erzek iranta pl nagyon nagyon tetszik es ha megiscak szerelmes vagyok belé?
2016. márc. 5. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:

"na de ha komolyabban erzek iranta pl nagyon nagyon tetszik es ha megiscak szerelmes vagyok belé?"


Ez így teljesen értelmetlen :)

Komolyan érzek iránta = nagyon nagyon tetszik ???? Mi bajod ? Fogalomzavarban vagy, meg ahogy látom érzelmi zavarban is, sőt ez szörnyű, azt se tudod miről beszélsz de már 13 éves kislányokat akarsz megfűzni. Ne már, annyira süllyedtek lefele.

2016. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!