Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem akar edzőterembe...

Ha valaki nem akar edzőteremben ismerkedni, akkor mit tegyen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass pólót, edzőterem-ne társkereső felírattal.
2019. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretne edzőteremben ismerkedni, akkor ne ismerkedjen edzőteremben.
2019. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

14 éves korom óta hetente többször járok folyamatosan konditerembe. Most 21 vagyok.


Volt, hogy TZ, érettségi, ZH, vizsga stb... miatt csak 1-2x mentem le és olyan is, hogy kicsit túlzásba vittem és 6x egy héten.


Magyarul sokat voltam már konditeremben és egyszer sem merült fel, hogy ott ismerkedjek.

2019. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem felejtem el, hogy először jártam konditerembe, beiratkoztam egy külön órára. Hát azt sem tudtam mi fán terem az edzőterem, nem tudtam mi az etikett, hová kell menni, ki az oktató, így udvariasan megszólítottam egy láthatóan ugyanarra az órára jövő lányt az öltözőben, hátha még össze is barátkozhatunk a közös érdeklődés kapcsán. Nem voltam idegesítő, csak kérdeztem tőle az órával kapcsolatban. Fennhordta az orrát, egyszavas válaszokban böfögött oda nekem. Tök elszégyelltem magam. Bemegyek a mosdóba, ott pedig egy kacsaszájú plázacica pucsít a tükör előtt és fényképezi magát... Annak ellenére, hogy tetszett a torna, és jó érzés volt mozogni, olyan sznob és bunkó edzőtársak jártak oda, hogy megundorodtam az egésztől, inkább a szabadban mozgok azóta is, és szeretném elfelejteni, hogy megpróbáltam barátkozni a konditeremben azokkal az űrlényekkel.
2019. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!