Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, hogy szinte...

Csak engem zavar, hogy szinte minden lány divatból "művészléleknek" akar kinézni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen, csak téged "zavar" mások öltözködési divatja annyira, hogy ebből kérdést írj ki ide.


Tulajdonképpen konkrétan mi a bajod? Mert nem a ruha, az tuti.

2018. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem, de a basic bitch style a legelterjedtebb, ezért az még ennél is jobban untat.
2018. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Az álművészlelkek mindenkit irritálnak.
2018. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak téged zavar, hatalmas divat már évtizedek óta mindent fikázni, amit a lányok/nők csinálnak vagy élveznek.
2018. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

# 4/4 Időpont ma 11:02


Élvezhetik, ha se nem jók belőle se pénzt nem tudnak keresni vele, és még irritálóak is.

2018. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem a ruha. Hanem azt vettem észre, hogy ahogy az egyik hozzászóló is írta az álművészlelkek leszólják a basic bitcheseket, miközben ők pont ugyanolyanok voltak. Ezt élőben láttam. A basic bitch banda meg ugyanezt teszi. Ezzel nem fikázok senkit, csak azt vettem észre, hogy ahogy változik a divat, úgy változnak ők is, de nem csak a kinézet, hanem az egész személyiségük, és nem tudnak megmaradni egyedinek, nem bírnak önmaguk lenni. Ezt nem csak úgy modom, meg beképzelem, hanem belecsöppentem ebbe az egészbe.
2018. dec. 30. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak téged. Ott ahol én lakom,rengeteg ilyen idegesítő álművész van. És én mint képzőművász felháborítónak találom a viselkedésüket és a szövegelésüket. Külön csoportot indítottunk a haveri körben hogy ezeken háborogjuk,röhögjünk.
2018. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Clay Morrow ***** válasza:
76%
Tök mindegy amíg jól mutat és nem annyira feltűnő a hasonlóság a többihez.
2018. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavar pl., hogy noszensz kérdéseket teszel fel:D


Ez olyan, mint amikor "valaki öltönyt vesz fel, mert divatból üzletembernek akar kinézni"


Mégis mit jelentsen az, hogy "művészléleknek kinézni"?!

2018. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 6 Mi van azzal, ha leszólják a "basic bitch-eket". (tulajdonképpen is nem tudom pontosan mire gondolsz "basic bitch" alatt)


Nem tartom magam különlegesnek, vagy művésznek, de én sem szimpatizálom a "basic bitch"-eket és nem azért mert annyira különleges lennék. Habár engem általánosságban inkább az zavar, ha valaki el van szállva magától, legyen az "művész" vagy "basic bitch". Ne értsd félre, egyik oldalon sem állok:)))

2018. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!