Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Van egy barátom, aki jobban szereti a Dragon Ball Super-t Japánúl, áűllítása szerint bánbtja a fülét az angol és a magyar szinkron. Szerintetek csak vagizik, hogy tud egy kicsit Japánúl, vagy tényleg jobban tetszik neki? 28f

Aki nem tudná, a Japámn verzió borzalmas, egy női hangot adtak egy izomkolosszushoz....

jan. 12. 01:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A japán verzió nem borzalmas, ellenben- számomra- az angol iszonyú irritáló. A magyarral az a bajom, hogy totálisan elferdítették az eredeti szöveget, van amikor egész mást mondanak mint az eredeti verzióban igazából.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jan. 12. 01:40 Privát üzenet
Szerintem csak vagizik. Wehehe, vagi--

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jan. 12. 01:41 Privát üzenet
Lehet, hogy sikerélményt ad neki a japán verzió, és ezért szereti jobban. Nekem bántja a fülem az a magas sipítozás, de ha megérteném amit mondanak, én is inkább azt nézném.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jan. 12. 01:54 Privát üzenet
Közöd? Ez foglalkozat annyira az életben hogy képes vagy kirakni róla egy kérdést?

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jan. 12. 02:18 Privát üzenet
Valahány embert ismerek aki néz animéket, mindannyian hanyagolják a szinkront. Akár angol, akár magyar. Inkább nézik felirattal, eredeti japán nyelven, akkor is ha nem tudnak japánul. De ennek vagizáshoz nem sok köze van, amennyire beleláttam eddigi életem során ebbe a világba, az anime szinkron rendszerint borzalmasak. Sokszor egész mást mondanak mint eredetileg, a hangok sokszor egyáltalán nem passzolnak a karakterekhez, és igen, ezek eléggé bánthatják az ember fülét.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jan. 12. 02:43 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Én inkább !!!!Japánul!!!!(nincs ú!)

Nézem angol felirattal.

Csak mondom a legtöbb férfi karakter hangját hölgy adja lásd: Naruto(és nem Narutó áááá)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont jan. 12. 03:20 Privát üzenet
Az elején nekem is szar volt, aztán megszoktam és már sokkal jobban tetszik mint az angol. Japán hanggal és angol felirattal nézem. A magyar szóba sem jöhet. Igen, Son Gokunak női hangja van, Whisről meg az első 50 részben az hittem, hogy nő.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jan. 12. 08:04 Privát üzenet

Jaj itt Magyarországon nagyon menő lett szidni a szinkront, persze abból a rejtett célból, hogy kiderüljön, az illető tud angolul.

Úgy látom, sajnos már ez se elég menő egyeseknek, most jön a japánul nézem, orosz és kínai felirattal egyszerre.

Szánalmas :D

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont jan. 12. 08:47 Privát üzenet
Angoltudással menőzni? Csak a gyk-n látni olyan embert aki szerint ez valós dolog

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jan. 12. 09:35 Privát üzenet
A szinkron szinte kivétel nélkül minden esetben gáz, teljesen mindegy hogy milyen alkotásról vagy nyelvről beszélünk. Tehát én elhiszem neki, hogy japánul jobb a rajzfilm.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jan. 12. 09:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek hogy tetszik a Réka név?
Miért van az hogy a magyaroknak semmi sem tetszik?
Nektek tetszik a Yu-Gi-Oh Zexal?
Nektek melyik verzió tetszik jobban?
Kinek tetszik Kolovratnik Krisztián hangja?
Vissza a jövőbe I-III. Mindenkinek az eredeti szinkron tetszik jobban?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!