Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen a női autó / férfi autó...

Ezen a női autó / férfi autó dolgon valaki eligazítana? Mitől lesz egy autó női? De komolyan. Szeretnék egy Fiat 500e-t feketében, bőrbelsővel, nagyon szép car de mindenki lebeszél próbál róla, meg azzal riogat hogy melegnek fognak hinni.30f

Figyelt kérdés
Ennek ellenére megfogom venni, de na.... Most komolyan, valakinek az autó a férfiasság illetve a potencia mérője, vagy ez valami tipikus baromság? ezt nem tudom megérteni. Vagy felvilágosítana valaki, hogy mitől lesz meleges vagy nőies egy autó?
2019. jan. 12. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Formavilág és a szín dönt arról hogy hova sorolható.": ez alapján tudom megválaszolni a kérdésedet.

Gondold el, hogy pl.:

A, a következő személy melyik autóba fér bele?;

B, Melyik autóban hogyan nézne ki?

[link]

[link]

[link]


Amúgy a FIAT-nak volt annak idején a Seicento-ja sárgában, és azt is csak sulis, max. fősulis férfiak használták rövid ideig.

2019. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kieg. az utolsó bejegyzéshez:


A Seicento versenyváltozatát felfúrták 1146cc-sre, a gyorsítófúvókákat 38mm-esre növelték, így a motor 128 lóerõs lett 7800-as fordulatszámon. 810 kg a versenysúlya, és 29000 eur ár. Ennyit a kisautókról...

2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiat 500 pont olyan hogy ranezel es egy not tudsz elkepzelni tulajnak. Sokan vagyunk ezzel igy, lehet te nem ilyen vagy. Egyebkent ilyen kocsi a ford KA, renault twingo, toyota yaris stb, a kisebb autok amik inkabb "noiesebb". A mini coopert is sokan mondjak, de nekem az szemely szerint tetszik :D 24/f
2019. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

62%-os! Ezt az embert én nem autóban, hanem egy ilyenen tudnám elképzeléni:


[link]

2019. jan. 12. 20:56
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg a "Nagy Kékség" c. filmet a Jean Renoval, azután nevezze valaki "női autónak" az 500-as kis fityót.

Egy rövid részlet:

[link]

2019. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!