Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfinek nincs kocsija,...

Ha egy férfinek nincs kocsija, akkor sok embernek miért az az első gondolata hogy a férfi biztosan csóró és vesztes?

Figyelt kérdés

Tényleg annyira elképzelhetetlen sok embernek hogy valaki mondjuk belvárosi lakásban él, belvárosban dolgozik és ez miatt nem vesz autót?


Vagy egyszerűen nem érdeklik az autók, vagy a vezetést tartja unalmasnak és taxizni szeret jobban.


Ez a "vesztes, csóró" rémkép nem egy ilyen súlyosan kelet európai beidegződés, és hogy ettől a megbélyegzéstől többek közt egy saját autó tarthat távol?



2019. jan. 9. 14:04
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
72%

Nem keleti, sokkal inkább nyugati, leginkább amerikai dolog.

Akkor terjedt el mikor bezuhat az autóipar és a lakosság negyede aki abból élt munkanélküli lett

2019. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Egy férfi 5 dologgal tudja kifejezni a társadalmi helyzetét.


- autó

- óra

- öltöny

- lakás

- nő


Idehaza, a trófeafeleség lenézett műfaj, mert sok az irígy, csóró pasi és nő.

Az öltönyökhöz, 1000-ből 1 ember ért valamennyit.

Az órák...szóra sem érdemes. Inkább hordanak kínai divatfost, mint minőségi japánt vagy svájcit.

Lakást nem látják.

Így marad a kocsi, Londonban és New Yorkban gazdagok is használnak tömegközlekedést, idehaza a proliság szinonímája, ezért sokan inkább nem fűtenek vagy éheznek, csak fussa a 25 éves, "Németbű" behozott, fostalicska BMW-be tankolni, vagy kifizeti a nagy SUV (Dízel és fapados, szigorúan!!!)részletére.


Nincs kocsim, belvárosban élek és dolgozom. De a ruháim jelentős része HB és Omega órát hordok. A csajom meg menő marketinges MILF. De proli vagyok, mert nincs hiteles fostalicskám, Németbű! :)

2019. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%

2.


Az vagy, mert Omega óra van, de hétvégén nem tudsz elmenni sehová, mert vonathoz meg ilyenekhez vagy kötve.

Amugy nem gáz, ha nincs autód, de a mai világban azért szükséges.

Rendben van, hogy a belvárosban dolgozol, de nem csak ott élsz.

Hétvégén lehívnak egy buliba akkor hogy jutsz le?

Más furikázik majd?

2019. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"Egy férfi 5 dologgal tudja kifejezni a társadalmi helyzetét."



- autó: én céges autót kapok, minek vegyek autót?


- óra: 2019-ben senki nem hord órát és senki nem érdekel az óra.


- öltöny: Felsővezetőként évente egyszer ha felveszem az öltönyöm


- lakás:ez az egy fontos igen


- nő: soha nem érdekelt hogy a tárgyalpartnereim feleségének a kinézete.

2019. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
49%
@3 ahhoz barátok is kellenek :(
2019. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

2. vagyok.


1.: Hiába van kocsim, ha egy pohár ital és máris tilos a vezetés! És igen, szeretek vacsora vagy akár ebéd mellé meginni 1 bort. Nem vezetek ittasan, mert kell a fegyverengedély és nem is akarok megölni senkit.


2.: TAXI, autóbérlés. Nincs gondom szervízre, lopásra, törésre,... ha kell a nyári hétvégére lesz kabrio, télre meg SUV, ha wellnessbe megyünk, de vidéki nagyvárosba nekem bőven elég a vonat is. FELELŐSSÉG NÉLKÜL!!!


3.: A legtöbb csajomnak volt kocsija.



:)

2019. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Elsőnek van igaza abban hogy pont hogy amerikai berögződés hogy akinek nincs kocsija az csóró, és a tömegközlekedést csak a prolik haználják. De ez nem ok hanem okozat, mivel az amerikai tömegközlekedés borzasztóan rossz (oké New York pont kivétel), meg a benzin is olcsó (legalább is régen nagyon olcsó volt), így aztán valóban kocsival közlekedik az aki megteheti.
2019. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Így marad a kocsi, Londonban és New Yorkban gazdagok is használnak tömegközlekedést, idehaza a proliság szinonímája, "


Azért a Londoni, New Yorki tömegközlekedést ne említsük egy lapon a magyarországival (de még a budapestivel sem). Hogy ha itt is olyan fejlett, jól kiépített lenne, akkor nyilván jóval többen használnák, de sajnos jelenleg nem alternatívája az autónak.


Egyébként nekem van több olyan férfi ismerősöm, akinek se jogsija, se autója nincs, pedig anyagilag megtehetné. Egyszerűen nem érdekli őket az egész. Ha valahová menniük kell, megoldják tömegközlekedéssel, ahová pedig így nem tudnak eljutni, oda csak végszükség esetén mennek. Persze sokan nézik őket bolondnak emiatt, de nagy ívben lesz*rják :D

2019. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Bennem sosem élt olyan kép, hogy akinek nincs autója, az lúzer lenne. Nekem sincs. De még jogsim se. Amíg meg tudom oldani viszonylag kényelmesen tömegközlekedéssel, addig biztosan nem érdekelne a vezetés. Mindenki szajkózza, hogy a "Mai világban a jogosítvány alap." meg hogy "Mi lesz, ha gyereked lesz és vinni kell valahová?", de közben meg ezelőtt 20-25 évvel is ugyanígy mentek a buszok és simán felnevelt minket anyukám, akinek sosem volt jogsija. Felszállt velünk szépen a buszra és mindenféle gond nélkül eljutottunk A-ból B pontba. Strandra, kirándulni is busszal/vonattal jártunk.


Szóval én férfiak esetében se tartom gáznak, ha nincs autója. Persze, tagadhatatlanul hasznos, ha van. De ha nincs, az sem gond.

2019. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

A szívemből beszélsz kérdező! Pontosan ezt tapasztalom. Egy hasonló kérdésemre azt a választ kaptam, hogy vidéken elengedhetetlen az autó, és ezért főleg a vidéki nők átnéznek azon a férfin akinek nincs.

Valamint lakással nem lehet olyan feltűnően villogni, az óra meg már senkit nem érdekel.

Nekem a véleményem hogy jobb is ha az ilyen felületes nők kiesnek a rostából.

2019. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!