Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez? Sürgős!

Mi lehet ez? Sürgős!

Figyelt kérdés
Már egy ideje küzdök egy ezzel a gonddal. Nem nagyon tudom leírni milyen, de megpróbálom. Igazából valami hirtelen el kezd zavarni, de nem tudom mi. Van hogy csak zavar, de van amikor ingerültté válok tőle és legszívesebben elsírnám magam. Van hogy valamin gondolkozok, ( pl hogy mindent elpakoltam e ) és akkor jön rám ez az érzés. És bármit teszek nem múlik el. Mi lehet ez?

2019. jan. 20. 12:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem neked van egy enyhe obszesszív-kompulzív zavarod. Ami annyi, hogy gyakran szorongasz valami miatt, vagy olyan dolog zavar, aminek alapból nem kéne. Wikipédián van egy cikk róla, ami jól leírja, hogy mi ez pontosan.
2019. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl sok a dolgod? Nem szereted magad nem érzed jónak magad? Unod az életed..? :/
2019. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!