Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra ijesztő egy magas...

Számotokra ijesztő egy magas lány? Lehet ugyanolyan nőies mint egy alacsonyabb társa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti mit gondoltok amikor megláttok egy nagyon magas lányt? Én 19 éves vagyok, 181 centi. Úgy ahogy elfogadtam a magasságom mivel változtatni úgysem tudnék rajta. A lábam hosszabb mint a normál, és elég vékony vagyok (59kg) így még magasabbnak tűnök. Ma volt hogy megláttam egy cipőt, gyönyörű volt és le is árazva. Felpróbáltam és annyira nőiesnek és kecsesnek éreztem magam egy percig. Viszont volt 10 centi sarka, és amint láttam "mekkora lettem" rögtön levettem. Barátom velem egymagas (kB 2 centivel magasabb talán) így mellette amugy is feszengek, mindig kérem hogy húzza ki magát. Tudom hogy ez már nem természetes, csak annyira szeretném magam nem drabálisnak, hanem kecsesnek és nőiesnek érezni. Ti mit gondoltok? Számotokra lehet egy magas lány ugyanolyan nőies?

2019. jan. 20. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Persze!

A ruhakban pl nagyon jol neznek ki a magas lanyok es nem veletlenul a kriterium a modelleknel a magassak, mert elvileg a magas vekony lanyokon allnak a legjobban a ruhak.

2019. jan. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem akartam ezzel amugy leszolni az alacsonyakat, en is az vagyok. Noies lehet magas es alacsony no is. szerinten bagyon meghatarozo az oltozkodes ugye meg az igyenyesseg es kisugarzas:)
2019. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén kíváncsi lettem rád :D

Soha nem láttam még magas csajt :) nagyon kíváncsívá tettél, biztos szexi.

2019. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A magas lanyok szexik, az alacsonyak cukik:)
2019. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez is minden fiúnak a saját ízlése. Akinek te bejössz, annak az alacsonyak az ijesztőek. Akinek az alacsonyak jönnek be, annak a magasak az ijesztőek.


Emiatt ne legyen egy másodpercig sem rossz érzésed, hogy magasabb vagy az átlag lányoknál. Sőt, az 181 még nem is olyan durva egyáltalán :) Ha úgy érznéd magad jól, ha pár kilót felszednél, akkor tedd azt. Maximum leadod, ha mégsem tetszik.

2019. jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Egy 3 méteres már elég ijesztő.

F/188 cm

2019. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerinted? 194 magas férfiként mi lehet ijesztő benned? Még le is kell nézzelek :)

Mondjuk a magassarkútól mindig hánynom kell. Am csak leírtam, van párom nekem is.

2019. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
"Mondjuk a magassarkútól mindig hánynom kell. " Végre nem azt olvasom, hogy "csak az a nő, aki magassarkúban jár".
2019. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem ijesztő számomra, nagyon is tetszenek, szép, hosszú lábú nők.
2019. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Simán szerelembe tudok velük esni. ^_^

31/F/192cm

2019. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!