Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itthon...

Miért van az, hogy itthon nagyon gyorsan fel tudják cseszni az agyamat? 19/f

Figyelt kérdés

Egész reggeltől melóban vagyok, nagyon nyugodt vagyok, még a főnök sem tud felcseszni semmi f*s zs ággal, ha mégis sikerül neki akkor káromkodok egyet és ezzel meg is oldottam a problémám.


De amint hazajövök általában 5 percen belül sikerül valakinek valamivel kiakasztani engem.


Anyám folyton takarít. Nem érdekel, hagy takarítson ha neki az jó. De milliószor szépen megkértem hogy az asztalomat, gépemet hagyja békén. Erre általában mire jövök haza a gépem kicincálva az asztal alól, körbetörölgetve mint valami hímes tojás, az asztalomról minden elpakolva, a billentyűzet egér minden végigtörölve, persze ha éppen megy a gép a létező összes gombot végignyomkodja törlés közben, minden sz* rt megnyitogat.


Egyetlen egy dolgot kértem tőle, hogy az asztalomat, gépemet hagyja békén, erre heti kétszer átrakodik, áttörölget mindent, a polcon voltak a gép alkatrészeinek a dobozai (mert jól néznek ki + jótállás) erre kidobta mindet mert minek vannak üres dobozok tartogatva.


Aztán az öcsém kezdi a rinyálást hogy nem jó a telefonja, nincs neki hely benne, nem megy a messenger, lassú a net... aztán ilyenkor csesződök fel és megyek valahová (akár kocsma,haverok, futni...)


Egyszerűen melóban olyan nyugodt vagyok, senki nem idegesít, csinálom a dolgom, nincs semmi probléma...



2019. jan. 21. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyezz meg anyáddal h te takarítodaszobádat. Esetleg vállalj be egy házi munkát ezért cserébe.

Öcsisajtnak meg higgadtam magyarázd el hogy ne tömje agyon a tárhelyét

Vagy költözz el

2019. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Mi a baj bubus, ember számba se vesznek már??
2019. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek azért még nem olyan nagy gondok, ami miatt fel kéne kapnod a vizet. Próbálj egy kicsit higgadt maradni, kontrollálni magad.
2019. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet megegyezni, tudja hogy ha én takarítanák akkor nem lenne minden polcról minden cuccom leszedve, áttörölgetve hetente kétszer...
2019. jan. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!