Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itthon sok ember...

Miért van itthon sok ember kiakadva, hogy nem tud megvenni luxus, designer holmikat?

Figyelt kérdés

Már bocsánat, de nem egy gyári munkásnak lettek ezek kitalálva, és nem is az ő pénztárcája oz van szabva. Még egy híresség sem teheti meg, hogy Pradában menjen le a boltba.


A másik, hogy igen tényleg gáz, hogyba Récsölnek telik rá, de na.


A replikák meg nagyon gázak. Én úgy vettem észre, hogy az Ázsiaiak, főként a kínaiak és a közel-keletiek a legnagyobb vásárlói ezeknek a márkáknak.


Én megtehetném, hogy vásároljak ott, de legközelebb Milánó vagy Bécs van, meg Magyarországra minek és nem járok partikra, vagy alkalmakra, hogy viselni is tudjam. Főként táskám van csak, mert kitűnő befektetésnek tartom.


Ettól nem lesz senki sem kevesebb, hogy nem a "Gúccsíban" vásárol. De nem is az alsó- vagy középosztálynak lettek kitalálva, attól még felöltözhet csinosan. Nem nincs pénze kajára, de valahogyan összespórolja, vagy hitelt vesz fel rá, vagy ne adj isten replikát hord...


2019. jan. 17. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
azért vannak kiakadva, mert ahhoz a szubkultúrához akarnak tartozni, ahol designer dolgokat vesznek, hordanak. de nem keresnek eleget. tenni érte persze nem fognak, így marad a hiszti
2019. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk mert szeretné ha akkora lenne a pénztárcája, hogy rá legyenek szabva.

Ez most komolyan kérdés?

2019. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

És akkor az a megoldás, hogy felvesz egy hamisítványt.


Komoly. Most mit gondol, hogy karbantartó egy cégnél, mi az, hogy nem tud ott vásárolni?


Nem leszólok senkit, nem az ő fizetése nem teszi lehetővé, hanem az átlag magyar fizetések sem...


Szeretné? És tesz érte?

2019. jan. 18. 00:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én perpilla azért vagyok kiakadva, mert nem lesz olyanom hogy nyugdíjam. Vagy lehet házat se fogok tudni venni saját pénzből, max a bankéból. Oszt egy fél életen keresztül fizethetek. Ha meg még véletlen ki is rúgnak a munkahelyemről, és nem találok sürgősen semmit, akkor még el is vesztem a házat és a banké lesz. Kocsira nincs szükségem. De valószínű azt se tudnék venni. Drága az élet, kevés az a munkehely ahol emberszámba veszik az embert, és nehéz olyan munkahelyet is találni, ahol rabszolgaként tekintenek az emberre.


Azon is kiakadok, hogy mondkuk munkatapasztlat kell egy egy álláshoz. A pályakezdők így elhelyezkedni se tudnak.


Kiakaszt az is, hogy az emberek kihasználják egymást, a saját önző érdekeik miatt. Közbe senki se gondol bele hogy sokkal eredményesebb lenne ha mindenki össze dolgozzon mindenkivel. És egymást segítenénk.


És még sorolhatnám. Nincs szükségem luxus cikkekre. Csak meg szeretnék élni. Nem akarom hogy gyűlöljenek. És nem akarok senkit se gyűlölni. Baj?

2019. jan. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

"És akkor az a megoldás, hogy felvesz egy hamisítványt"

Nem hamisítványt, utánzatot. És az anyagi lehetőségeihez mérten ez is egy megoldás, igen. Mivel X-re sosem lenne pénze, de az Y majdnem ugyanúgy néz ki, és megengedhető áron adják van akinek ez bőven elég.

2019. jan. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyi pénzem lenne biztosan nem táskába fektetném... Inkább aranyba, valutába, az időtálló, mint egy félmilliós táska, ami használtan már nem is ér annyit.
2019. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából az a lényeg, hogy neked telik rá (vagy annak aki pénzel) és zavar, hogy más irigykedik rád? Ez sokkal inkább tűnik dicsekedésnek álcázott hisztinek, mint valós problémának.


Befektetésből táskát venni meg...

2019. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem azon vannak kialadva, hogy nem tudnak megvenni designer holmikat.
2019. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2.


Fölöslegesen szeretné, mert mindig úgy lesz belőve ezeknek az áruk, hogy a gazdagok tudják megvenni.

Csak ehhez kellene egy kis ész is.

Amúgy az elsőnek van igaza.

Rosssul vagyok ettől én is, amikor a havi fizetés ilyen sarokra megy el, de a hűtő meg üres.

Aztán a hülyéje még játssza az agyát előtted, aki 3* annyit keres, csak épp nem költ ilyen szarokra.

Főleg, az a full gáz, amikor hamisítvány cuccokban mindezt.


Röhej :D

2019. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem levőkkel. Nem azon vagyok kiakadva, hogy nem tudok gucci holmikat hordani, hanem, hogy 2 orvos rokonnal(!), százezreket fizetve a nővéreknek és az orvosoknak, azon aggódunk, hogy a nagypapámnak kétszer adják be a gyógyszerét vagy egyszer, a Miközben minden hónapban
2019. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!