Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy osztálytársam aki egy...

Csoma2002 kérdése:

Van egy osztálytársam aki egy betűt sem tanul, ezzel rontja az osztály átlagunkat (egy lány), de ha szólni merünk neki akkor azonnal elkezd "hisztizni". Ő azt hiszi hogy rajzolásból meglehet élni, de 4 tantárgyból bukik. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Nézz csak ide, kérdező:

[link]

Fő szakterület: Marketing, Média, PR

Szakterület: Grafikus, Képszerkesztő

Terület: Országos

Tapasztalat: Mind

Nettó átlagfizetés: 200 000 Ft

2019. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjàtok kibukni, és jövöre nem a ti átlagotok rontja.
2019. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakit komolyan érdekel milyen az osztályátlag? Amúgy meg az ő dolga, neked semmi közöd hozzá, hogy ő mit és hogy tanul.
2019. jan. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
Aki ennyire rossz tanuló az nem fog tudni megélni semmiböl se. Ahhoz nagyon profinak kellenne lennie hogy rajzolasbol megeljen. Az ilyen lanyok majd a rosszlanyok.hu meg hasonlo oldalakon fognak kikotni mivel gondolom dolgozni se szeret az aki ennyire lusta. Nem baj majd lehet kibérelem, meglatogatom.
2019. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek,az osztály átlagot valójában csak említettem.De nem rajzol olyan jól,egyedi a stílusa de igazából valami Edds Worldtől copyzta a stílust.
2019. jan. 25. 21:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkoznod, a saját tanulmányi eredményeddel törődj. Az ő dolga, hogy hova jut el. Tanultam logo tervezést. Az egyiket a tanár jól megkritizálta, akiknek terveztem, ők meg sikerrel használják.
2019. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy rakás animációnak pocsék a grafikája, mégis sikeresek.
2019. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül a jó tanulókból lesznek a sikeres emberek. Mellesleg a jegyek nem tükrözik a tudást.


Hagyjátok békén azt a lányt és törődjetek a saját dolgotokkal. Valamiért rohadt unalmas lehet az életetek, hogy mások jegyeivel foglalkoztok.

2019. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

Én vizsgadrukkos vagyok, és középiskolában kb közepes volt az átlagom, az érettségim viszont kitűnő lett. Főiskolán a kettes már jó jegynek számított, az államvizsgám meg elsőre sikerült (volt, akinek nem). Munkában megállom a helyem, a válság idején sem voltam tartósan munkanélküli.


Hozzak példának híres embert is? Einstein nem volt jó tanuló, aztán mégis zseniként emlékszünk rá.

2019. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!