Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valahogy ki...

Szerintetek valahogy ki tudnàm ölni magamból a félelmet a szorongàst és kb minden màs érzelmet ami csak létezik egy emberben?

Figyelt kérdés
Én mindig is erre vàgytam. Vilàg életemben irigyeltem a pszihopata embereket. Szuper életük lehet. Tudom hülye kérdés de azért megkérdem lehetséges e?? F

2019. jan. 25. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod kedves kérdező
2019. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas a témában, de mintha töriből lett volna, hogy a buddhista vallás erről szól. A Nirvanában lévők nem éreznek semmit. Lehet érdemes arrafelé nézelődni.
2019. jan. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiölni? Nem.


Túllépni rajtuk? Megnemesíteni, felülkerekedni rajtuk? Igen.


(A pszichopatáknak nagyon jó életük lehet: a nagy részük a börtönben van. Csak egy kis részük jut el a társadalom úgynevezett csúcsára.)

2019. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lobotómia?
2019. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érzelmek nélkül szerintem, csak robotok lennénk, és ne irigyeld a pszichopatákat.
2020. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!