Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen érzés? Vagy mi...

Létezik ilyen érzés? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyik közeli hozzátartozómmal történt egy elég komoly tragédia. Azóta ő jár a fejembe, illetve a szenvedése. Mintha átélném a fájdalmait,kínjaiz. Nem bírok másra gondolni, senkivel még beszélni sincs kedvem. Rémálmaim vannak, nem tudok tisztán gondolkodni sem. Legszívesebben elfutnék valahova jó messzire és csak ordítanék.Volt már valakivel ilyen? Meddig tart ez az állapot? 3 napja vagyok így.
2019. jan. 22. 13:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Koncentrálni egyáltalán nem tudok,semmi és senki nem köti le a figyelmem.
2019. jan. 22. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Erdekes pszichològiai eset.
2019. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Velem is is történt már hasonló. Úgymond át erzed és osztozol a fájdalmában. Érzékeny vagy valószínűleg. Ne aggódj rövid időn belül jobban leszel. Amit tanácsolni tudok add ki magadbol a dolgot vezesd le valahogyan és minden rendben lesz. Sok szerencset!
2019. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha tragédia akkor nem csoda hogy erre koncentrálsz.. Próbálj meg kicsit lazulni, nem úgy értem hogy menj szánalmas bulikba vagy ilyesmi, hanem próbáld meg elfelejteni, egy kis jó kedvet csinálni magadnak
2019. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Ne idézgesd amit az orvosod mondott.
2019. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4. Ezek sajat szavak. Nincs mit idezzek mivel nem fordultam orvoshoz. Bár ha ugy is tunhet,nagy eséllyel többet segít mint a te kommented.
2019. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!