Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit terveztek hétvégére? Mi a...

Mit terveztek hétvégére? Mi a terv?

Figyelt kérdés
Bebaszás? :D
2019. jan. 26. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A múlt héten is meg kérdezted! Nem unod még???
2019. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sejtbiosz UV-re tanulok, mert le akarom tenni ezt a tárgyat. Mára végeztem, levezetésképp gyakorizok kicsit.
2019. jan. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szombaton elmegyek egy nagyot gyúrni, aztán foglalkozom a szakdolival. Majd este egy fincsi söröcske meg valami film a TV-ben. Ja, és a GYK-n meg majd udvarlok a lányoknak. Mert úgyse lesz belőle semmi, de a társkereső weblapoknál még ez is jobb.
2019. jan. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi..
2019. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem szoktam beba**i. Meglátogatom a nagyszüleimet, sétálok a városban, alszom, űzöm a hobbimat, tanulni se ártana... Egyetemista vagyok de könyvet ebben a félévben nem sokszor nyitottam még ki...
2019. jan. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esettanulmány írásának a megkezdése.
2019. jan. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
játékfejlesztés, játék, beszélgetés, filmezés
2019. jan. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kis takarítás, mosás, esetleg főzés, rengeteg SQL-gyakorlás és esetleg egy kis C# is, találtam egy jópofa és az én szintemnek megfelelőnek tűnő feladatot, amit szeretnék megcsinálni.

Kellene egy kicsit tornázni, nagy labdával és súlyzókkal. Főleg általános egészségre, tartásjavításra és általános alakformálásra.

Lehet, hogy találkozom Édesapámmal, gyakran megyek, mert csak mi vagyunk egymásnak, ami a családot illeti.

2019. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bevásárlás és egyéb dolgok elintézése költözés előtt, jóga, pihenés.
2019. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Takarítok, délután születés és névnapokat ünneplünk, holnap pedig valószínűleg megyünk az ikeaba megvenni az új asztalomat.
2019. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!