Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudsz totál hideg lenni...

Hogy tudsz totál hideg lenni a felé, akit elvileg szerettél?

Figyelt kérdés

Szeretném ezt megérteni, mert részemről nem ismert, hogy akinek egyszer azt tudtam mondani, hogy SZERETEM, azután megszűnjön az érzés.

Hogy működik ez ezekben az emberekben? (Főleg a néma típusokban lejátszódó menetre vagyok kíváncsi, akik képtelenek facetoface vállalni, hogy pontosan mi történt bennük az elejétől a végéig.

Nem tartottátok annyira érdemesnek a párotokat, hogy a problémákat megbeszéljétek, hogy együtt megoldhassátok? Vagy félelem volt jelen és inkább az egésztől eltávolodtatok? Más?)


2019. jan. 26. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kiábrándultságról hallottál már?

amikor bedobod magadat és a másik nem értékeli, amikor a problémákat baromira nem lehet vele megbeszélni...


sorolhatnék a saját életemből történeteket amik miatt kiábrándultabb és végül teljesen kiábrándultam az exekből


ezt értsd úgy, hogy egy random idegent hamarabb ölelnék meg, mint őket

2019. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanazt érzem, mint az első válaszoló. Volt párom, régi "barátnőim" mind ilyen érzést váltanak ki belőlem. Én mindent beleadtam, próbálkoztam, szerettem, de a hosszútávú elutasítás és a problémák meg nem beszélése miatt már betelt a pohár és inkább ellenkezést, undort váltanak ki belőlem azok az emberek, akiket egyszer nagyon szerettem.
2019. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én dacból tudnék ilyen lenni valakivel szemben.
2019. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!