Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan utálom a telet,...

Borzasztóan utálom a telet, nagyon fázós vagyok. Írnátok prozitív gondolatokat ezzel az évszakkal akpcsolatban?

Figyelt kérdés
A hideg miatt teljesen beszoktam gubózni, ki se nagyon megyek a házból a kötelező dolgokon kívül. A sötét miatt egész nap lehangolt vagyok. És még sorolhatnám. Szóval arra kérlek titeket, hogy ossztáok meg velem, és a telet nem kedvelő társaimmal a pozitív gondolataitokat. :D

2018. nov. 30. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mindig hideg marad a sör.
2018. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Nincsenek idegesítő bogarak. Nem kell napi 10 büdösbogarat kitessékelni a házból, nem kell füvet nyírni, nincs meleged, ha kövér vagy akkor jobban el tudod azt takarni, nem szedsz össze arccal napi 2 méter pókhálót/ökörnyálat, hideg szobában betakarózva kellemesebb és pihentetőbb az alvás, mint a saját izzadságodban vergődni, hordhatod a szép télikabátodat.

jobban esik egy jó meleg tea, mint nyáron.


yep, én szeretem a telet.

2018. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
radiátor
2018. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nekünk a trópusokon kell körülnéznünk és ott akár letelepedni egy szimpatikus helyen.

[link]

2018. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

én még mindig pulóverben járok, azért annyira nincs hideg, majd ha minusz 10 alatt lesz, na akkor kell majd a vastag pulcsim :D


ilyenkor a fagyi is jobban esik és akár az utcán is eheted, nem olvad meg :D


nem sülsz meg, napozáshoz nem kell napolaj :D

2018. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem a kedvenc évszakom, de a télnek is van jó oldala, olyan dolgok, amelyekhez csak ilyenkor van hangulata az embernek. Én az alábbi dolgokat kimondottan szeretem a télben:


1.December.. advent, mikulás,karácsonyi vásár,

karácsony, szilveszter, az egész hónap egy nagy ünnep

2. lehet korcsolyázni

3. ha van hó lehet szánkózni, hógolyózni, stb..

4. olyan ételek és italok, amiket csak ilyenkor érdemes fogyasztani

5. ha valamiért nincs kedved kimozdulni a lakásból, senki nem fog érte annyira cseszegetni, mint amikor jó idő van és neked sincs lelkiismeret furdalásod, hogy nem használod ki az időt

6. a hideg ellen lehet védekezni fűtéssel és meleg ruhával, a nyári kánikula ellen már kevésbé

7. a sötétséget és a lehangoltságot is ki lehet küszöbölni sok dologgal (filmek, zenék, illatok, baráti társaság, szórakozás, stb.. )

2018. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tetszik, akkor aludj te is téli álmot.
2018. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a telet, de azért van néhány jó oldala is: Forró csoki, forró tea, forralt bor, kint tombolnak az elemek és süvít a szél míg te bent kuckózol a melegben...
2018. dec. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Én azért szeretem a telet, mert végre elcsöndesednek az emberek, nincs kedvük kint az utcán üvöltözni meg bulizni, hanem betakarodnak a lakásaikba.
2018. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

10 ok, amiért elviselhető a tél

Írta: valaki, aki szintén gyűlöli a hideget és a folyamatos sötétséget


1. Lehet puha, kényelmes pulcsikat hordani.

2. Teljesen elfogadott, hogy az estéidet egy könyv/film/sorozat és egy bögre forró csoki/tea/kakaó/forralt bor társaságában töltsd a takaró alatt.

3. Ha van párod, ilyenkor a legjobb összebújni :) (nem feltétlen szexre gondolok)

4. Ha lány vagy, nem muszáj szőrtelenítened. :D

5. Jön a karácsony, lehet készülődni, díszíteni, karácsony zenét hallgatni/filmet nézni, ajándékokat gyártani/venni, karácsonyi vásárba menni, stb.

6. Az előzőhöz kapcsolódva, minden ki van világítva, ami tök szép.

7. Ha van akkora mázlid, hogy van kandallód, akkor lehet csak üldögélni mellette és a tűzbe bámulni.

8. Ez egy kicsit személyesebb, de lehet, másnál is így van, nálunk ilyenkor felélednek a szobák, mert minden tele van olyan növényekkel, amiket nyáron kint tartunk az udvaron.

9. Ha végre leesik a hó, vagy esetleg el tudsz utazni a hegyekbe, akkor lehet szánkózni/hógolyózni/hóembert építeni/ügyesebbeknek síelni/snowboardozni/egyéb veszélyes mutatványokat végrehajtani.

10. Lehet menni korizni, ami barátokkal poén, pároddal meg tök romantikus.

2018. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!