Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire gàz hogy...

Szerintetek mennyire gàz hogy több mint hàrom hónapja ki se mentem az utcàra?

Figyelt kérdés
Csalàdi hàzunk van, csak az udvarra meg a kertbe szoktam kimenni. Munkanélküli vagyok és hàrom hónapja voltam gyàrba felvételizni de nem vettek fel. Azóta én ki se mentem az utcàra mert màs munkahelyek azóta se hivtak még. Pedig nagyon sok helyre jelentkeztem az interneten keresztül. Szóval most màr igazàn hivhatnànak. Szerintetek mennyire vagyok elmebeteg?? Itthon am szoktam munkàlkodni kint is ha szükséges szóval azért csak mozgok. Egyszerüen se kedvem se energiàm elmenni innen valamerre sétàlni. Szeretnék én is munkàt hogy pénzt keressek és ne igy éljek de nem hivtak még eddig. Arra gondolok àtlagember ilyet nem csinàlna mert megbolondulna szóval én biztos nem vagyok szàzas. Mindenféle gond van a fejemben. F

2019. jan. 26. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem egyszerűen csak rühelled az embereket. Ettől még nem vagy dilinyós.
2019. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Közmunkára is mehetsz nem? Még nem lesz rendes állásod, legalább nem gyepesedel be.
2019. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Én se vagyok kimozdulós de biztos elmennék könyvtárba vagy úszni, rokonokkal találkozni.
2019. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Honnan van ennivalód pl.?
2019. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csalàddal lakom, édesanyàm meg testvéreim bevàsàrolnak.
2019. jan. 26. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagy elmebeteg, önvédelemből begubózol, ne kérdezzenek, hol dolgozol, miért nem? ne sajnáljanak, mert nem vagy rászorulva. (Nem vagy!)

Minél tovább növeszted a tüskéidet, annál nehezebb lesz újra emberek közzé menni, mert már kommunikálni is elfelejtesz.

Tudom, átéltem. Férjem halála után ugyanezt csináltam, de a macskáimon kívűl nem is volt kihez szólnom, ők meg ugye nem az a kifejezetten megfelelő szociális közeg.

Falun élek, még rosszabb.

Aztán erőt vettem magamon, de piszok nehéz volt. Elmentem a közeli városba, csak úgy csavarogni. Meglepődtem, hogy nem kerültek az emberek, nem néztek le, nem dőlt össze a világ, senki nem sajnálkozott.

párszor megcsináltam, aztán elmerészkedtem itthon a boltba...aztán tornára.

Kezdek talpra állni. néha visszacsúszom a gödörbe, de újra megpróbálom. Nehéz? Nagyon.

Mozdúlj ki minél előbb, és meglátod, nem is annyira borzalmas a világ. Félelmetes, így három hónap után, de nem a hétfejű sárkánnyal találkozol, pár emberrel, akik még esetleg segíteni is tudnak, mondjuk munkát találni.

Azért ne öntsd rögtön másokra a világfájdalmad, az emberek nem szeretnek a megmentő, vagy a terézanyu szerepében tetszelegni.

Bátorság, van élet a kapun kívül is!!!:)

2019. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen hely ez ahol ennyi munka van?? Itt semmi nincs csak a közeli vàrosokban tudok àllàsokra pàlyàzni és ha hivnak megyek. Közmunkàra meg menjél te dolgozni szinte ingyen, nekem normàlis àllàs kell. A gyàr is tökéletes lenne csak vegyenek fel, aztàn bejàrok majd buszal. A többieknek köszönöm a vàlaszokat.
2019. jan. 26. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

"Csalàddal lakom, édesanyàm meg testvéreim bevàsàrolnak."


Gusztustalan vagy. Hagyod, hogy az anyád cipekedjen ilyen hidegben b-szod. Gondolom még a segged is kitörli.

Van ilyen rokonom, simán üldögél a meleg szobácskájában miközben az idős édesanyja lapátolja a havat meg cipekedik a boltból. Közben sír, hogy nincsen nőkre pénze...


Én rettentően szorongok és pánikrohamaim vannak, de leégne a pofámról a bőr, ha az anyámat így kihasználnám.

2019. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én lapàtolom a havat minden ilyesmit megcsinàlok. Kocsival szoktak menni bevàsàrolni egyébként mert sok mindent vesznek szóval nem gyalog megy vagy biciklivel nagy bevàsàrlàsra. Ha én csinàlnàm akkor vagy 5-6 szor kéne fordulnom minimum és csak a helyi boltokban tudnék vàsàrolni mivel nincs jogsim, raadasul ott sokkal dràgàbb minden mint ahova ök jàrnak. Egyébként csodàlkoztam is az elején hogy lehet hogy senki nem kötözködik erre most itt vagy te meg az a màsik jómadàr. A való életben legyen ekkora pofàd ott keménykedjél ne itt.
2019. jan. 26. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi van, hogy én sem mozdulok ki hónapokig a kapun kívül. Itthon dolgozom, általában a ház és a műhely a mozgásterem.
2019. jan. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!