Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Amerikai Staffordshire...

Van egy Amerikai Staffordshire Terrierem! Fél éves! Mindig kimegy az utcára! Ha elmegyünk itthonról leginkább akkor! Albérletbe vagyunk és drót kerítés van és hiába csináljuk meg! Kiskorába nem ment ki kb másfél hónapja kezdte el! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Építs neki egy rendes kennelt.

És foglalkozz a kutyával.

2009. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%

Csinálj egy rendes kőfal kerítést ami úgy fél méter széles és minimum 4,5 méter magas!

Ennek a kutyának a drótkerítés a fél fogára nem elég vagy szétszedi vagy röhögve átugorja kb ha foglalkozol vele még négy métert is simán felugrik!:-)

Amúgy nekem is ilyenem van nagyon jó választás!

27/f

2009. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is a kennelt ajánlanám, de nem biztos h megengedi a tulaj, h építs valamit is. hát ha nagyon kiszökdös érdemes lenne vagy átköltözni másik albiba ahol olyan a kerítés. Én elköltöznék, én nagyon félteném hogy elütik vagy megverik, vagy bármit csinálhatnak a kutyámmal!
2009. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ja és mégvalami az előző vagyok! Nem kennelkutya ha be is rakod csak kis időre inkább amikor tudod hagyd magad mellett ha elzárod megvadulhat!
2009. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek másik albit, vagy tartsátok a lakásban. Sürgősen. Gondolom a kutyád kan és ivartalanítva csatangol az utcán tüzelési időszakban..
2009. okt. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!