Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen személyiségre vall,...

Az milyen személyiségre vall, hogy mindig mindenki mást hibáztatok?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem saját magamon,hogy mindig másokat hibáztatok,ha elromlik valami. pl. egy baráti kapcsolat. Akkor ráfogtam,hogy ez te miattad volt,és nem miattam. Szóval másokat hibáztattam folyton. És magamat sosem tartottam hibásnak. Hogyan szokjak le erről?
2019. jan. 26. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésnek kiváló hogy ezt felismerd. Ha hibáztatnál valakit, próbáld racionálisan átgondolni hogy tehettél-e volna valamit úgy másképp, hogy a végeredmény más legyen.
2019. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hibás önismeretre, felelősség nem vállalására utal, persze van amikor tényleg a másik fél a hibás: olyat tesz, ami bármilyen szempontból nem fér bele nálad a barátság fogalmába.
2019. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hárítod a felelősséget. Nos, ezen csak önismeret-fejlesztéssel tudsz segíteni. Viszont, ahogy 1-es írta, már felismerted a problémát, szóval nincs minden veszve :)
2019. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!