Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy embernek visszafejlődik a személyisége, vagy megreked egy bizonyos szinten?

Figyelt kérdés
Én komolyan 18 évesen úgy érzem magamat mint egy kisgyerek, olyan 10-11 éves szintjén rekedtem. Sokan mondják,hogy éretlen,hülye vagyok az élethez. Sokszor úgyis viselkedek. Ez már gyógyíthatatlan? F
2019. jan. 27. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogy 18-19 évesen érettebb döntéseket hoztam, mint mostanság, de biztosan csak téveszme.
2019. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg az ember fiatal és annak is érzi magát. Utána már mentséget kell keresni a viselkedésére. :)
2019. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan muszáj lesz felnőni. Engem 18 évesen nem sok minden érdekelt a bulikon kívül.
2019. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mèg nagyon fiatal vagy.

Nyugodj meg nem vèszes :)

2019. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 18 éves vagyok és gyakran érzem úgy, hogy visszafejlődök, butulok. Általános iskolás koromban imádtam rajzolni, olvasni, számítógépes játékokkal játszani, biciklizni, kézműveskedni, barátokkal tölteni az időmet stb. Manapság meg már semmi nem érdekel, semmi nem tud lekötni. Szociálisan teljesen nulla vagyok, a kommunikációs képességeim valahol a mínusz végtelenben járnak. Egyfolytában azt érzem, hogy csak elfecsérlem a napjaimat és semmilyen értelmes tevékenységet nem csinálok. Nagyon szeretnék ezen változtatni, de manapság olyan nehezen veszem rá magam bármire is...
2019. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg nálad?
2019. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!