Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sikerült megszeretned...

Hogyan sikerült megszeretned magad? És miért nem szeretted?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Én másokat nem szeretek,magamat imádom :D
2019. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Gyerekkoromtól kezdve ki voltam közösítve, mindig azt hallgattam otthon is, hogy nem ilyennek kéne lennem, hogy teher vagyok, minek létezem stb. Ráadásul a külsőm miatt is sokat bántottak, azt sem tudtam elfogadni. Aztán eljött az a pont olyan 16-17 évesen, hogy leültem és belegondoltam, hogy voltaképpen miért is nekem kell megfelelnem? Van egy csomó ember akik egyedül élnek és tök jól elvannak, miért ne lehetnék én is ilyen? Miért fussak olyan emberek után, akik meg sem próbálnak megismerni? Ez odáig fajult, hogy pár évig tök semlegesen álltam magamhoz, nem szerettem de már nem is utáltam magam, elfogadtam és berendezkedtem egy önálló, egyedül való életre. És csak az utóbbi olyan 5 évben kezdtem konkrétan szeretni is magam, ehhez viszont hozzájárult az, hogy végre megfelelő emberek vesznek körül, akik nem akadályoznak ebben.
2019. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit közhelyes de igaz: megtanultam, hogy mi felett van hatalmam, és mi felett nincs. Utóbbi pl. a genetikám, amit kaptam, előbbi pedig, hogy hogyan kombinálom, amim van, előnyömre.
2019. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!