Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magas férfiak (185-195)...

A magas férfiak (185-195) mindig vékonyak meg soványak?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a magas féfiak ha levetkőzve izmosak is de ruhában mind tök sovány meg vékonynak tűnik,amelyik nagyobb darab annak is csak a hasa domborodik ki nem arányos.

Vagy csak én láttam eddig ilyeneket?



2019. jan. 28. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Jó is lenne vékonynak lenni :D 185 centi vagyok 100+ kiló. Nem minden esetben, de az tény, hogy a felesleg jobban eloszlik egy magas emberen és ezáltal csak teltnek tűnik, s nem kövérnek.
2019. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Nem mindig.Íme nehany hasznos pelda:

- Menj el egy kozeli edzoterembe,es gyurj kitartoan.Csinalj fekvotamaszokat,hasazz,fuss futogepen vagy parkban,hasznald a gepeket a kondiban es edz kitartoan.Ennek kovetkezteben kockahas leszel,izmos,es ha veszel a biotech usa-ban olyan port ami egeszen egeszseges,van csokis meg vanilias izben es hizol tole,akkor izmos leszel a sporttol ettol meg hizol es Bumm!

Dogleni fognak erted a csajok;)

2019. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem ... , de ha valaki magas nehezebb izmot építeni viszont a váza több izmot bír el, szóval nagyobb potenciáljuk van.


Semmi sem akadályozza őket, hogy kövérek legyenek.

2019. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RockyCellar ***** válasza:

Én is magas vagyok mégsem vagyok sovány 190 centi 115 kg

Viszont tény hogy tényleg jóval többet bírok mint az alacsonyabb emberek

2019. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én sovány például sovány vagyok, de voltam enyhén elhízott is, ami nyilván kevésbé látszott, mint egy alacsonyabb embernél.
2019. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

195cm, 120kg versenysúlyban. Ha 100 kg vagyok megkérdezik, hogy vagyok ilyen sovány. A BMI szerint 2. típusú obíz vagyok, ha 2 hónapot gyúrok (full naturál), pedig 20% a tzs.


Szóval én, amikor soványnak tűnök akkor vagyok 100 kg.

2019. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!