Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy regebben...

Miert van az, hogy regebben beszelgettem egy csajjal (kozbe lett vlami futokalandja) s nemreg talalkoztunk s ujra el kezdtunk beszelni?

Figyelt kérdés

Miert van ez, v mi ez a noknel? Normalis esetben, legalabb is nalam, ez ugy van, h olyan ellenkezo nemuvel beszelek, akit nemreg ismertem meg (foleg tobbszor) akit kedvelek, szeretem a tarsasagat, meg akarom jobban ismerni es esetleg szeretnem h tobb is legyen koztunk.

Nem ertem h miert van az, h csak ugy beszelsz vele s vegul meg hu de joba lesztek, sot "baratok". Ez miert jo nekik? Miert szeretnek csak ugy beszelni a masikkal?



#csaj #noi tulajdonsag
2019. jan. 30. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne BESZÉLGETNI egy másik emberrel, régebbi ismerőssel?? Nem is értelek.
2019. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, az emberek szoktak egymással kommunikálni mindenféle mögöttes szándék nélkül is. Szóval nem csak esznek, meg szaporodnak, hanem néha úgymond "szocializálódnak "
2019. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan regi, tavaly ismertuk meg egymast es hat en a legjobb baratommal se beszelek igy ennyit, meg kuldozgetek kepeket :?
2019. jan. 30. 09:56
 4/4 A kérdező kommentje:
De valoszinu velem van akkor a baj, meg tul sokat kerek/akarok, mindig is tudtam :(
2019. jan. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!