Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem köszöntöttem fel keresztan...

Nem köszöntöttem fel keresztanyám anyák napjakor és most jutott eszembe. Nagyon szégyellem magam, elfelejtettem. De azóta meg találkoztunk is mert a tanárom is egyben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul anyák napja előtt 1héttel lettem keresztelve
2017. máj. 20. 09:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem késő. Amúgy meg nem értem a gondod. Az anyák napja az édesanyáké. Vagy a nevelőanyáké. Nem a keresztanyáké. De ha meg szeretnéd köszönteni, köszöntsd.
2017. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincs semmi baj. Ez nem olyan nagy probléma szerintem. Ha téged zavar, akkor vegyél neki egy tábla csokit vagy egy szál virágot és puszild meg. Mond meg neki, hogy felszeretted volna köszönteni, de kiment a fejedből, ezért ezt most fogod megtenni. Szerintem nem haragszik rád, ha ettől félsz. Sőt, eszében sincs.
2017. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keresztszülőket nem szokás felköszönteni anyák napjakor, főleg, ha még a tanárod is egyben. Lehet, hogy még hülyén is venné ki magát a dolog, főleg így utólag.
2017. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Anyámat köszöntöm fel anyák napján. És elmegyek a párommal amikor megy az ő anyukáját fel köszönteni.
2017. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!