Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért látszik meg minden a...

Miért látszik meg minden a fejemen?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember olyan szépen titkolja ha valami bántja, rajtam meg mindig minden ott van. Pl. ha fáj a fejem már tiszta letargikus fejem van, ha valakinek a mondandója nem érdekel (pl. eladó vagyok és ha aznap a 108456. nyugdíjas meséli a magas vérnyomását, már elnézést) vagy ha bármi apró bajom van, vagy éppen valaminek örülök, minden az arcomra van írva. Nem szeretem. Szerintem ez csak hátrány.
2019. jan. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Lehet tükör előtt kellene gyakorolni, vagy utánaolvasni a témának (ez egy nagyon érdekes téma).
2019. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy lófej maszkom. Neked adom, Vedd fel és nyeríts rá a nyugerra. Többet be sem megy. Probléma orvosolva:'D
2019. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, es a nyugger miatt ki is rugjak. Allati jo lenne ;D

Ez tenyleg jo tema en is foglalkoztam testbeszeddel, vannak ilyen temaban konyvek, nagyon hasznos! Bar az arc mimika onmagaban bonyolultabb... en is ilyen voltam egyebkent. Erre egy modszert tudtam kitalalni, mosolygas. Ez mindig bejon!

2019. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően ez lenne a normális.
2019. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!