Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ilyen ember akarna...

Ha egy ilyen ember akarna veletek ismerkedni, barátkozni ahhoz hogyan viszonyulnátok?

Figyelt kérdés

Egy nagyon depressziós, és pánikolós ember, aki a panaszkodást igyekszik visszafogni, nem elárasztani a másikat a gondjaival, de mégis gyakran kitör belőle, és akkor elkezd a másiknak a problémáiról és aggodalmairól beszélni/írni. De igyekszik odafigyelni a másik fél érzéseire meg dolgaira, érdeklődik felőle, érdekli mi van a másikkal, sokat kérdez.

Hogyan viszonyulnátok az ilyenhez?


2019. jan. 31. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden azon múlik, hogy kedvelem-e az illetőt, vagy sem. Ha jó érzem magam a társaságában, akkor természetesen barátkoznék vele. Ha vidzont feszélyez a társasága, vagy kényelmetlenül érzem magam vele, akkor semmiképpen.
2019. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ennyiből szimpatikusnak tűnik. A saját problêmáival is küzd, de ez nem tartja vissza hogy másokkal is törődjön.
2019. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szimpatikus lenne, akkor minden további nélkül.
2019. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez vagyok én.


Szegény párom nagyon próbálkozik, hogy megértsen, de én magamba fojtok kábé mindent. És utááálom ezt :(

2019. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én totál ilyennek látom saját magamat is.


Tele vagyok érzelemmel, mind negatívakkal, mind pedig pozitívakkal. Mindent vagy szeretek, vagy utálok, vagy félek valamitől, vagy lelkes vagyok.

Aki akarja, azt veszi észre, hogy ezt-azt nem szeretem, attól-amattól félek és nem veszi észre, amikor nagyon lelkesedek valami miatt.


Ráadásul egy, számomra megterhelő és az én erőmet már meghaladó élethelyzeten vagyok túl, lábalok ki belőle, de még közel sincs vége.


A depressziós és a pánikolós is illik rám.

Így igyekszem nem állandóan panaszkodni, de olykor kitör belőlem.


Viszont szívesen meghallgatok másokat is.



Szívesen barátkoznék olyannal, akire illenek a kérdésben leírtak, sőt, férfiként párként is "megfelelne".


26/N

2019. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eros ember lennèk,akkor segìtenèk.

Baratja lennek.

De ha èn is depressziòs,akkor nagyon lehùzna...főleg,ha probalok pozitiv lenni.

2019. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én belemennék ilyen beszélgetésbe simán. Főleg ha lány :3 :)
2019. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!