Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy féltetetek...

Volt már, hogy féltetetek valakit saját magatoktól? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Egy személy akit nagyon szerettem csúnyán hátba szúrt, és alaposan meg is forgatta bennem. Hónapok teltek el, de még mindig nő a gyűlöletem iránta. Néha azon kapom magam, hogy arról ábrándozom bántom őt. Nem tudom valójában képes lennék e, de kezdek megijedni ettől. Máskor simán tulteszem magam az ilyeneken, de most nem megy.

2019. jan. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel hónapokkal ezelőtti a sztori, már nem takarózhatnál azzal, hogy hirtelen felindulásból történt. Ha összevered őt, le fognak csukni. Ennyi idő alatt inkább ki kellene találnod valami ravasz és diszkrét bosszút, amivel visszavághatnál neki úgy, hogy még arra se jöjjön rá, hogy te állsz a dolog mögött.
2019. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap. Az abrandozassak feldolgozod a dolgod, de igyekezz megbocsajtani neki. Magadert elsosorban. Az nem szamit o mit gondol.
2019. jan. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első gratula te se vagy különb. Kérdezo próbáld meg elfelejteni 3s inkább megszakítani vele a kapcsolatot.
2019. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadikkal. Voltam en is már hasonló helyzetben. Meg tudtam volna fojtani az illetőt. Aztán észrevettem hogy saját magamat húzom már le az őbviselkedése miatt. Nekem voltak álmatlan éjszakáim és állandó rossz kedvem. Aztán elengedtem a dolgot. Nem gondoltam többet rá. Megszűnt ő nekem létezni. Onnantól mintha óriási súly esett volna le rólam. Megkönnyebbültem. Ezt javaslom neked is.. Tudom nehéz.
2019. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!