Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyent érez olyan ember is...

Ilyent érez olyan ember is aki nem drogozott?

Figyelt kérdés

KB 5 évig erősen drogoztam, majd fél éve arra a döntésre jutottam hogy abba hagyom gyógyszereket is szedek, hogy ne essek vissza.


Szóval hiány érzetet érzek, azt hogy valami hiányzik nem teljes az életem többet kellett volna elérnem az életben stb.


Magányosságot (egyedül is vagyok ez miatt).


Ürt érzek amit nem tud betölteni semmi a lelkemben.


Azon gondolkodtam, hogy ezeket az aki nem drogozott nem érzi.


Szóval jól gondoltam, hogy a drogok miatt van vagy nem?

26F


2019. febr. 1. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ezek miatt a dolgok miatt kezdtél el drogozni? És most, hogy már nem drogozol, újra jönnek elő ezek a dolgok?

Ha ez a helyzet akkor se menekülj a drogba. Kérj segítséget és rakd helyre az életed :D

2019. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már hogy ne érezne? Soha nem nyúltam droghoz (még?), de nem telik el úgy nap, hogy ne érezném a magányt, az ürességet. Szerintem igaza van az elsőnek, a legtöbben ezért (is) kapnak rá a cuccra, hogy valamivel betöltsék a hiányt. Próbáljt meg más szenvedély után nézni, ami nem vágja oda az egészséged.
2019. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!