Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki csak a munkáról tud...

Valaki csak a munkáról tud beszélni, azzal foglalkozik szabadidejében is. Miért?

Figyelt kérdés

Akárhol, akármilyen munkakörben dolgozott, dolgozik, nem tud nem arról beszélni. Vendéglátós munka, konyha. Most csak kisegítő, de kicsit több annál. Előtte főzött is. Elhiszem, hogy normálisan akarja végezni a munkáját, de más is dolgozik, mégsem ez a fő téma. Ma például valami gond volt és ez miatt nem akart például hamburgerezni menni, mert hogy ideges. Nem a hamburger a lényeg, hanem pont jót tett volna neki a kikapcsolódás.

Szetinte a vendeglatas az oka, de szerintem meg akármit is dolgozna, mindig agyalna otthon rajta.


2019. febr. 2. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nekem, másnak is arról beszél. Most nem arról van szó, hogy elmondja mi történt, mi bántja, ez már annál több, sokkal.
2019. febr. 2. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kamionos ő is csak a munkájáról tud beszél, mondjuk azért nem unalmas, mindig történik valami,bár elég stresszes ez a munka és meg is látszik rajta.


Különbözőek vagyunk, valakit ez éltet nem akar mással foglalkozni vagy nem nagyon tud másról beszélni, mert a munkáján kívül nem csinál sok mindent vagy semmit sem stb..

2019. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember napjának nagy részét a munka teszi ki, van aki szeret róla beszélni. Akár a munkáról magáról, akár csak sztorikról, élményekről.


Az ilyen kikapcsolódásokkal meg úgy vagyok, nem jó az, ha a másik mondja meg, hogy épp mi a jó. Én ha stresszes, ideges vagyok akkor s hátam közepére nem kívánok senkit.

2019. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őt zavarja, hogy ennyire leköti a munka, de akarat kérdése lenne kikapcsolódni, ugyanis nem csinál semmit, pedig szeretne, csak lusta. Ő is tudja.
2019. febr. 2. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akit csak ez érdekel. Lehet azért is valaki ilyen, mert hogy nem akar beszélni, szembesülni a magánéleti nehézségeivel.
2019. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
talán mert számára érdekes a munkája és szereti.
2019. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló, szerintem hasonló oka is van.

6. Szerintem szerette a munkáját, de már más jellegűt keres. Nem bírja már.

2019. febr. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!