Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te még meg szeretnéd ismerni...

Te még meg szeretnéd ismerni a másik embert? Mikor érezted utoljára, hogy valaki (gondolat-/érzelemvilága, stílusa, hozzáállása az élethez) igazán felkeltette a figyelmed?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom, mennyi értelme van ennek a kérdésnek, meg nyilvánvalóan egy kis önrevíziót is igényel, de ettől függetlenül engem érdekelnek a válaszok. Úgy érzem, hogy nagyon komplikált mostanában hosszútávú, erős bizalomra épülő, nem ellaposodó emberi kapcsolatokat kiépíteni. Rengetegen vesznek körül, iszonyú gyorsan áramlik az információ, mégis talán egyre több a magányos ember, frusztráltak vagyunk és kiégettek, mindig van valami fontosabb dolog (munka, suli, előrejutás), minthogy igazán megélve a pillanatot, megismerjük valakinek a legmélyebb gondolatait, érzéseit. Egyszerűen túl sok a lehetőség, ha valaki első találkozásra nem nyűgöz le teljesen, ott van millió másik...


Mikor késztetett valaki személyisége utoljára arra, hogy megállj, lelassíts, elgondolkozz a világon, önmagadon, hogy mit tartasz fontosnak? Mikor tett utoljára valaki kíváncsivá és motiválttá, hogy valami addig tőled teljesen távol álló dolgot megismerj, kipróbálj?



2019. febr. 3. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is szívesen ismerek meg embereket, akik nem egysejtűek. Utoljára nyáron. Általában az olyan ember után gondolkozok el, aki az én szemeimben egy igazi anya és egy igazi kifinomult nő (anyám lesz@rt). L
2019. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig erre 2 ember volt képes, egy lány akit tavaly ismertem meg...olyan érdekes, misztikus, de hiába abarátnőm, a mai napig nem bírok kiigazodni rajta.

A másik pedig a párom, imádom ahogy a világot látja, minden gondolatát tudni akarom!

19, lány voltam

2019. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök hogy számotokra még vannak ilyen emberek ! :)
2019. febr. 3. 23:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

közelmúltban a néhai, apai nagybátyám felesége volt képes, két rokkant gyermeked ápol özvegyként, vesedaganattal és olyanokat csinál, hogy leülök náluk látogatóként és elkezd kérdezni de nem sablonosan hanem érzem, hogy tényleg érdeklem, tanácsot ad, állandóan mosolyog és viccelődik...hihetetlen kategória


de am elég sokszor meg tudok állni annak ellenére, hogy pörgős vagyok

2019. febr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az van, hogy van 1-2 személy, akik stílusa, személyisége felkeltette az érdeklődésemet a környezetemben. Velük megpróbálok kapcsolatot kiépíteni, de rendszerint az van, hogy 1-2 beszélgetés, és utána már nem érdekel annyira a személy.
2019. febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem hamar felkeltik az érdeklődésem. Gyakorirol is van olyan akivel nap mint nap rendszeresen beszélek.

Szeretek másokat megismerni, elég nyitott vagyok. Azonban sokszor előfordul, hogy csak az első 2 üzenet érdekes, és utána látom, hogy ez valahogy mégsem működik, én nem nekem való. En sem vagyok hibátlan, de az az én dontesem és én világom hogy kit vagy mit találok elég érdekesnek és értékesnek, hogy időt szánjak rá

N

2019. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nagyon nyitottnak tartom magamat másokra és ezt sokszor meg is jegyzik. Pozitív, határozott, jó kedélyű, érdeklődő nőt látnak bennem, mert ezt sugárzom. Ugyanakkor korántsem érdekel annyira a legtöbb ember, mint ahogy az látszik rajtam. Felszínesen szívesen elbeszélgetek, kíváncsi vagyok, de ennyi. Nagyon kevesen érintenek meg igazán, akikre tényleg, komolyan kíváncsi vagyok. Akinek át akarom látni a gondolatait, érezni akarom az érzéseit. Igazán ritka dolog ez és talán éppen attól is olyan szép... Ezeket az embereket általában a saját rangsoromban is magam elé helyezem.

Legutóbb egy ilyen férfit ismertem meg kb. fél éve. Ami érdekes, hogy nőként nem vonz ő, mint férfi, de valamiért olyan a személyisége és annyira egy húron pendülünk, hogy érdekel, megfogott.

2019. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Van egy fiú, aki nagyon megfogott. Nem tudom úgy elmondani, hogy ne tűnjek antipatikusnak, de megpróbálom. Jól kijövök a fiúkkal. Sosem volt azzal baj, hogy megtaláljuk a közös hangot(abszolút barátilag). De ő kezdetektől arrogáns volt velem. Lehet, hogy ez fura, de amikor állandóan rohansz és màr időd sincs elveszni a részletekben, akkor lesznek dolgok, amikhez hozzászoksz. Nekem ilyen volt a fiúk közeledése. Hozzászoktam. Már nem dobbant nagyot a szívem, mert nem volt újdonság. De ő hideg volt és arrogáns volt. Kiismerhetetlen. Valahogy felboríotott mindent, amiben eddig hittem(nem csak a fiúkkal kapcsolatos dolgaimban)....
2019. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idő után újra most van először ilyen. 6-7 éve nem próbáltam semmilyen új ismeretséget kötni. Az akkori kapcsolatom mindentől és mindenkitől elzárt, ez lett a következménye. Jó érzés nagyon :D
2019. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper válaszokat kaptam, köszönöm, tök érdekes volt olvasgatni őket! Nem lettél ettől antipatikus, kedves utolsó előtti :D Igazából én magamon azt veszem észre, hogy elsőre mindig rajongani kezdek minden újonnan megismert emberért, mindenkiben találok valami különlegeset, és abba az egy dologba kapaszkodok. De azért egy idő után rá kell jöjjek, hogy tényleg nem passzol mindenki mindenkihez, és lehet a másik nem is igazán akar energiát fektetni abba, hogy megismerjük egymást.
2019. febr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!