Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén megmondjátok vagy...

Őszintén megmondjátok vagy inkább hallgattok?

Figyelt kérdés

A legtöbbször megmondom az embereknek őszintén, amit gondolok róluk vagy velük kapcsolatban. Tök nyugodt hangnemben, mivel alapjáraton békés, nyugodt fajta vagyok. Ezek után szoktak megsértődni de inkább nem kedvelni engem.


Most visszakapcsoltam, inkább hallgatok, bólintok, igazat adok.


Rátok melyik a jellemző?



2019. febr. 4. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Az hogy utálom ha idegenek mondogatjàk nekem a vèleményüket... ki a franc kérdezte... ezek után èn sem osztok tanácsokat azoknak akiket amúgy leszarok. De megható ez a nagy oktatói ambíciózusod. Ha mindezt úgy akarod csinálni, hogy ne utáljanak, csináld magadban.
2019. febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Általába nekem például (ha nagyritka beszélek lányokkal:D) én mondjuk nyíltan elmondom (szándék nélkül) hogy mi a problémám vele. Bármint nekem elvárásaim vannak egy lányhoz, a mai korombeli tinicsitrik nem lennének nyerők nálam, és mivel utálom ezt a trendet stb én mondjuk nyíltan megírom bárkinek hogy a haspóló intim és gusztustalan. vagy sminkel csak takarja a szép arcát, minek az, nem kell menősködni és megfelelni a többe ember előtt. Ezen szoktak besértődni, pedig nem bántó szándékkal mondom. Bár ilyen lányok között nem lesz még egyhamar barátnőm nekem sem, az biztos.. :/
2019. febr. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hallgatok.
2019. febr. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Őszintén hallgatok. Csak annak mondom el, aki kifejezetten megkér rá.
2019. febr. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja ti írásrol beszeltek??? Ooooo az nagyon nem ugyanaz! ;DDD

Neten mindenki konnyeb biral masokat... azt hittem eloben csinaljatok ezt... vagy legalabbis egyik hozzszolo azzal jon hogy megIRJA... ember! Eloben is elmondod? Mert az baromira nem mindegy!

Irasban neten meg en is elmondom boven... idegennek is. Hisz most is ezt teszem :D

Elso voltam

2019. febr. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora kötődésem van a szituhoz, motivációm a témában. Ha nincs kapcsolódása velem, egyszerűen kiléphetek a szituból és nem fontos, akkor nem mondom meg, csak elhúzok. Sokszor derogál is az alacsony szint, hogy lemenjek odáig. De fontosabb témákban még meg is nevelem az illetőt és irányt mutatok neki.:))
2019. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondjak meg őszintén?

Mindenkinek van egy saját szemlélete, felfogása, sajátos nevelésben való részvétele.

Aki mindig hangoztatja a véleményét, szemebemben elég primitív, agresszív ember.

2019. febr. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyzetek, amikor biztonsággal meg merem mondani a dolgokat, de nem sértő stílusban. Azonban vannak emberek, akikkel nem tudok mit kezdeni, így náluk a távolságtartást alkalmazom.
2019. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szituáció és ember függő. Nem mindenkinek lehet, sajnos ezt nem sikerül mindig időben felismernem.
2019. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Mindkettő. Ha nem kérdezik a véleményemet, akkor hallgatok. Ha megkérdezik, akkor viszont őszinte vagyok, épp ezért utál egy csomó ember akik megkérdezték a véleményemet. Sokan a véleményed megkérdezésével önigazolást várnak, hogy majd úgyis egyetértesz mert az illik és ha nem teszed ezt, akkor te vagy a kötsög. Ilyen az élet.
2019. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!