Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy egyből...

Az normális, hogy egyből ítélkezni kezdtem?

Figyelt kérdés
Voltam egy baráti társaságban,ott ismerkedtem új emberekkel,és volt ott egy drogfüggő lány,aki nekem azt mondta,hogy szexfüggő. Jött az itélkezés,hogy na most ezt kerülnöm kell,mert eléggé nem jön be. Aztán szóba álltam vele,és egészen normális,normálisan el lehetett vele beszélgetni. Rögtön megváltozott a véleményem róla. De érdekes az,hogy az ember egyből ítélkezik valaki felett,egészen addig amíg meg nem ismeri jobban. Mással is előfordult már ez?
2019. febr. 4. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az emberek sokszor előítéleteik alapján cselekednek - vagy nem cselekednek, igyekeznek elkerülni embereket, helyzeteket, stb...
2019. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Normális, sajnos. Ehhez fel kell nőni. Örülök, hogy átéltél egy ilyen helyzetet. Tanulj belőle!
2019. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!