Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akarhat az a no, akivel...

Mit akarhat az a no, akivel mar egy ideje szinte rendszeresen beszeltek, de meg nem ismeritek reg egymast?

Figyelt kérdés

Nem ugy tunik mintha akarna valamit, csak beszelgetunk, neha hosszabban neha rovidebben. Mikor mar megismertuk egymast nekem bejott, de volt egy fel ev ami kimaradt, nem beszeltunk, s most ujra. Aztnem tudom h o miert szeret velem beszelni. En nyilvan azert mert be is jon, meg tetszik a karaktere is, igaz meg van mit megismerjunk egymasrol.Egyszer kihivtam, de nem mondott biztos valaszt, csak h nem mondott konkretn nemet. Most eleg rossz idoszakba vagyunk, mindkettonknek elfoglalt hetei vannak, meg most nem is vagyunk egyhekyen de nemsokara felszabadulunk es egy varosban leszunk. Akkor meg megprobalom es talan kiderulnek a dolgok.De ha megse az lenne amit en szeretnek akkor az lenne a kerdesem, miert kell a nonek egy fiu beszelgetopartner, akivel tenyleg csak beszelget es joba van?

Koszonom!



#randi #beszélgetés #csaj #beszelgetopartner
2019. febr. 4. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kihívtad??? Mire? Boxmeccsre?
2019. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, karate-ra. Aki nem akarja erteni,es kekeckedni akar az ne irjon, koszi!
2019. febr. 4. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
csak azért,mert jókat beszélgettetek,és karatéztatok vagy mit csináltatok,még nem jelenti azt hogy tetszel is neki(persze lehet az is közben),nekem például kellene akár fiú beszélgetőpartner,akivel tényleg csak jóban lennék,de lány is lehet,mindegy,csak a fiúk mindig azt hitték tetszenek nekem,vagy nyomultak rám,mert a fiúk annyira nem szeretnek lányokkal csak barátkozni,mint fordítva.Úgyhogy lehet ez bármi a nő részéről,csak ennyit akartam.
2019. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!