Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy meleg fiú hagyta hogy...

Ha egy meleg fiú hagyta hogy megfogjam a kezét az már jelent valamit?

Figyelt kérdés

Sokadik alkalommal sétálok vele suli után haza, sokszor akartam megfogni a kezét (mást is meg akarnék fogni, de kezdjük a kezével) de nem hagyta de a minap hagyta és fogtam végig a kezét.


Ez már jelent valamit?


Én lány vagyok.


2019. febr. 5. 18:18
 1/9 emanuelah válasza:
56%
szia.. lehet hogy nem teljesen meleg a srácc azaz biszexuális beálitoságu.. ha az akkor szerencséd van mert akkor lehet hogy jent valamit, de ha nincs szerencséd akkor lehet hogyy csak fázoott a keze és azért engedte meg hogy megfogd
2019. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

"mást is meg akarnék fogni, de kezdjük a kezével"


Ehh, hát már nehari, de...xDDD Ez kissé igencsak ribisen hangzik, nem gondolod? xD

2019. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Év kérdése "(mást is meg akarnék fogni, de kezdjük a kezével)", ezt elküldöm pár havernak. :D


Amúgy válaszolva: szerinted biszex emberek nem léteznek?

2019. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"múgy válaszolva: szerinted biszex emberek nem léteznek?“


Marha bölcsnek hiszed magad így én is nagyon bölcs leszek.


Szerintem CSAK BISZEX emberek léteznek. Olyna hogy homoi és hetero, na olyna nincs.


Csak biszexek vannak , egyik vagy másik irányú preferáltsággal.

Aki hetero az az ellenkező nem felé húzó biszex, aki homo az a saját neme felé húzó biszex.


De ennyi. Nem kizárólag ez vagy az , hanem erre vagy arra húz-egészen addig míg nem lát meg egy neki tetsző akármilyen nembeli valakit aki felborítja az egészet.... (ld 40-es full hetero apukát rajtakapják a 20 éves szépfiú hímprostival.... pl)

2019. febr. 6. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmit nem jelent..

Nem értem itt miért hiszik sokan, hogy ha egy meleg hozzáér egy nőhöz vagy rámosolyog az már biszex. Nekem is volt meleg haverom, még csók is volt köztünk de biztosan tudom hogy még életében nem szexelt nővel és nem is akar.

2019. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"e biztosan tudom hogy még életében nem szexelt nővel és nem is akar."


óóóóó vagy csak te azt hiszed.....


nálunk kis településen volt egy idős pap, akiről mindenki azt hitte hogy ő Isten hű szolgája.. és nővel soha.

Aztán felbukkant két harmincas pasi és kiderült mindkettő a fia.... de nővel ő soha... perzse...

2019. febr. 6. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, mintha totál más ember kérdezett volna.. Változott a stílus?!

Ha ennyire tudod minek kérdezel? Vagy ennyire nehéz elfogadni, hogy semmit nem akar tőled?

2019. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vagy egy kiéhezett srác vagy, vagy egy nem normális lány. Esetleg egy szatír disznó
2019. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Létezik kizárólag hetero és homo, akár hiszed akár nem. Én meleg fiú vagyok, soha nem voltam nővel és nem is leszek.:D Nem kellene hülyeséget állítanod. Ha az a fiú is meleg akkor meg sajnálom de nincs esélyed. Attól hogy megfogja más kezét az még nem jelent szexuális vonzódást:D
2019. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!