Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg fiúként miért van rám...

Meleg fiúként miért van rám agyzsibbasztó hatással egy lány aki ráadásul vagy 10-el idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Meleg fiú vagyok, én aztán nőre rá se nézek.

És van egy lány (lány?? nő! harminchoz közelít...) az egyetemi csoportomban akinek a külseje kb semmit se vált ki belőlem (miként kb semmi nőnemű látványa se )... de a hangja meg az egész személyisége.... kész vagyok tőle. Ahogy ott magyaráz nekem én csak hallgatom és érzem hogy zsibbad az agyam. Jó értelemben. Elhallgatnám bármeddig. Csak beszél beszél én meg azt se értem mit mond mert az agyam szétesik. Szó szerint lezsibbadok.


Akkor ez most mi? Mert testi értelemben nem vonz, nem feküdnék le vele, nem vagyok kíváncsi a pucér fotójára, de simán elmennék vele kettesben bárhova. Csak beszélne én meg ott zsibbadnék mellette.

Ez mi ? Remélem nem szerelem!!


2019. febr. 1. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy mégsem vagy meleg? Esetleg csak biszex?

Szerintem simán lehet ilyesmi a dologban.

2019. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Legyetek barátok! :)
2019. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, nagyon tudsz vele azonosulni, de tudod, nem lehetsz olyan. :(
2019. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem is akarok olyan lenni köszönöm, de szeretek a valamivel a lábam között élni.
2019. febr. 1. 11:55
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagy te meleg!

Olyan nincs csak az emberek elmèjèben :(

2019. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor miért fiúk fenekébe dugom a farkam?
2019. febr. 1. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Hűha, még a végén rádöbbensz, hogy heteró vagy!

Elképzelem, ahogy pár év múlva sok-sok vívódás után meleg ismerőseid előtt coming out-olsz!

Remélem tolerálni fogják, hogy (hozzájuk képest) más vagy!

2019. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"ok-sok vívódás után meleg ismerőseid előtt coming out-olsz!"


Már miért vívódnék? akkor se vívódtam amikor nyíltan vállaltam hogy meleg vagyok.


Ill igazából így nem is vállaltam fel soha mert aki ismer az tudja enélkül is, aki meg nem annak meg köze semmi.



pl. amikor már tizenéves koromban nálam aludt egy batártom és együtt mentünk zuhanyozni anyámék már akkor tudták hogy ez nem csak sima haver.

Kutyát se érdekelte.

2019. febr. 1. 16:04
 9/12 Garnélarák09 válasza:
100%
Szerintem te panromantic homosexual vagy.Ergo csak fiukhoz vonzodsz szexualisan.Nokben csak a lelkukbe szerethetsz bele
2019. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj tudja, hogy meleg vagy, lehet jobban megnyílik előtted. Aztán ki tudja, lehet bevezet a női test rejtelmeibe, aztán jön a kognitív disszonancia és az identitásválság.
2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!