Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet meleg a "jótékonyko...

Hogy lehet meleg a "jótékonykodó lángosos - Sz. Richárd, ha 8 gyereke van?

Figyelt kérdés
Nekem ez magas, hogy egy olyan férfi, akinek 8 (gondolom vérszerinti) gyereke van, hogyan lehet meleg?!

#meleg #hogyan lehet meleg
2019. febr. 5. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, ettől még nem feltétlen lesz valaki biszexuális. Lehet erőltetni bármit fantázia, esetleg segédeszközök segítségével. 100%-ig meleg vagyok. Semmilyen szexuális vágyat nem keltenek bennem a nők. Semmilyet. Ennek ellenére szerintem képes lennék szexelni nővel, ha muszáj lenne. Ha már fantázia vagy egyéb forrásból megvan az erekció, akkor utána már a másik test tud fizikai ingert kelteni, attól függetlenül, hogy nem érzel konkrét vonzalmat iránta. A tárgyak iránt se érzünk szexuális vonzalmat, de az általuk nyújtotta fizikális ingerekkel mégis tudunk maszturbálni. Itt szerintem azon van a hangsúly, hogy az illető le tudja-e vetni a gátlásokat és a kényelmetlen érzést azzal kapcsolatban, hogy olyannal próbál épp szexelni, aki iránt nem érez szexuális vonzalmat. Ha bebeszéled magadnak, hogy te azt az egészet akarod, mert mondjuk ténylegesen szereted a másik félt (mégha nem is vagy szerelmes valójában) és közben küzdesz magaddal, hogy te bizony heterónak gondolod magad, akkor ez simán lehetséges.
2019. febr. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a leszbikusok is a falloszt szeretik? XD Idióta...
2019. febr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg engedd meg neki, hogy ő eldöntse magáról meleg-e.

Az külön vicc, hogy az egyébként elképesztően felszínes ismereteiddel úgy érzed állást kell foglalnod.

Nem baj ha felszínes a tudásod, de legalább ne gondold, hogy ez a normális.

Mindd a biszexualitásnak, mindd pedig a melegségnek vannak árnyalatai, ez a válasz nagyon röviden. A hosszú válaszhoz meg nagyon éretlen vagy még.

2019. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Éretlen?? Oké... Te biztosan jól ismersz engem, úgy, hogy semmit nem tudsz rólam... Köszönöm ezt az értékes hozzászólásodat!

Most szörnyen tudatlannak érzem magam, hogy nem vagyok tisztában a társadalomnak eme rendkívül "értékes" szexuális beállítottságainak az árnyalataival...

Jézusom! Ezt az embert....

2019. febr. 7. 22:09
 15/17 anonim ***** válasza:
11es-nél ott a pont! Ennyire én sem tudtam volna jól leírni, pedig én is így vagyok ezzel! A dolog így valóban működhet és akár család, gyerek is lehet. De tegyük fel a kérdést, milyen nőnek kell egy olyan férfi, és vajon annak akarna-e gyereket szülni, aki semennyire sem vonzódik hozzá ? Ez utóbbi a ténylegesen nehezebb kérdés. Innen pedig egy ugrás lenne csak a béranyaság, ami ugye tiltott dolog itthon. pedig rengeteg meleg fiu/srác/férfi későbbi, idősebb kori problémáját "megoldaná" ha lehetne gyereke/családja. Hiszen a napi együttélés, munkábajárás, gyereknevelés nem lenne akadály.
2019. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
és igenis arról, hogy minden "kvázi" normális, nem büntetett előéletű polgárnak igenis lehessen gyereke, ha kell némi "állami segítséggel" akár az ellenzéknek is lehetne a zászlajára tűzni, vagy pl. a kormányzópártnak. ha valóban komolyan is gondolják a családok Magyarországát !
2019. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De igenis én azt írom, hogy szándékosan kizárják azt a 5% meleget a gyerekvállalásból akik kb. 30 éves kor felet tuti nagy részben akarnának gyereket nevelni ! Ez pedig diszkrimináció !
2019. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!