Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is figyelitek az utcán más...

Ti is figyelitek az utcán más reakcióját?

Figyelt kérdés
Van egy hülye szokásom, hogy mindenkit megnézek. Viszont néha visszabámulnak rám, akkor meg megijedek, hogy biztos rólam beszél.
2019. febr. 6. 13:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
LOL
2019. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak a fiatal csinos lànyokét. A többi nem érdekel.
2019. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Èn is mindenkit figyelek.

A "visszajelzèsekből èlek" tartom magam valamire...

Ès hála Istennek nagyon jòk a visszajelzèsek.

Csak egy kèt pasi jatsza meg,hogy nagyon bámul engem,majd orrát megemelve elfordul tőlem,mintha en egy kaki darab lennèk...olyan erzest keltenek bennem...De termeszetesen elotte eljatszak,hogy erdeklodően bámulnak...ezert en is nezem oket...

De nem bánom.

A 90%kedves ember.Megèri bámèszkodni :)

2019. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze. Olvasd el a testbeszéd enciklopédiája c. Könyvet. Az is ajánlja, hogy figyeljük az embereket ahol csak lehet. Ne gyere zavarba! Tartsd a szemkontaktust és kérdezd meg, hogy megtudná e mondani a pontos időt. Kezdj beszélgetni, ha van időd. Elég érdekes történeteik vannak az embereknek.
2019. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem abszolút nem érdekel a másik ember, kocka vagyok, az algoritmusok érdekelnek, az embereket nem nagyon figyelem meg. De elismerem van haszna ha valaki erre nyitott, ebben jó, főleg ha később ilyen munkakört választ.
2019. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
pont, hogy soha nem nézek meg senkit és semmit az utcán, de sokszor észreveszem, hogy mások bámulnak. nagyon idegesítő szokás, rendesen zavar, főleg tömegközlekedésen frusztráló, hogy a másik 10centiről bámul bele a pofádba. undorító szokásnak tartom, nem élek vele. vissza szoktam bámulni néha, ha már tényleg annyira egy utolsó tolakodó nyomorék az illető... remélem ők is megijednek :D
2019. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán figyelek fel másokra, menet közben például kb. soha, simán elnézek az emberek között úgy, hogy egyetlen arcra se nézek rá, borzasztó tanú lennék a rendőrségen :D Nem érdekelnek különösebben a random emberek, nem érdekel, hogy néznek-e vagy foglalkoznak-e velem, nem mások visszajelzéseiből építem fel az egóm, szóval tényleg semmi okom másokat nézegetni.
2019. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha bámul én is visszabámulok, "hogy mi a francot bambulsz" nézéssel. Keményen. Undorító szokás idegeneket bámulni az utcán!
2019. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Régen nem érdekelnek már az emberek, meg a reakcióik. Senkik számomra, hogy érdekeljen.


Viszont én vagyok az, akitől megijedsz! :)

Ha valaki pl nem csak megnéz, hanem konkrétan néz, na az többet nem fog rám nézni, garantálom.

Tudok úgy visszanézni, hogy abban minden benne van, amitől legszívesebben elbújna, de akkor már késő.

És nem állok le. Addig nézem, amíg el nem megy. Nagyon jó vagyok benne. Nem is kellett sokat gyakorolnom. Csak hozta az élet ezt a mélyről jövő megvetést, úgyhogy zsigerből megy.

2019. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
51%
Én leszarom, ahol felnőttem, mindenki bámult mindenkit, úgy megszoktam hogy a városban épp az ellenkezőjén csodálkoztam. Szerintem észre se venném ha megnézel :D
2019. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!