Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismerkedésnél figyelitek a...

Ti ismerkedésnél figyelitek a facebook lájkokat? ( Lent )

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk válaszai is érdekelnek. Én úgy gondolom hogy ha egy lánynak rengeteg fb lájka van, akkor valószínűleg nem lenne közöttünk komoly kapcsolat, mivel a sok lájk nevszetuseget, aktív társasági életet tükröz, és én ennek pont az elletetje vagyok. Gondolok itt a 200-300 vagy afeletti lájkkal rendelkezokre. Alapjáraton nem érdekelne, csak úgy gondolom, hogy a lájkosok bulizosak, porgosebbek, stb.


Amúgy nem érdekelne a lájk ha már kiderült h jóban lennénk, csak úgy hogy még nem.ismerem annyira.


Szóval' van valami jelentossege ennek ?


2017. okt. 10. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Valakinek van 5000 ismerőse, úgy nem nehéz még 400-500 like-ot se összeszedni.
2017. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A sok ismerős szintén a nagyon aktív társasági életre utal,nem ?
2017. okt. 10. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Lájkkal fizetsz, annál több az értéke a személynek, csücsöri képeivel eladja magát virtuális tapiért, én olyan vagyok, hogy az ilyen kirakat emberekkel nem foglalkozok, neki a minél menőbb emberek számítanak, gondolok itt ratyi sapi/haj, bmw,audi ezek a dolgok kellenek már 200 like felett :)
2017. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

"bulizosak, porgosebbek"


Nem föltétlenūl, sõt van olyan hogy az ilyenek kevésbé azok, így van idejūk egésznap internetezni.


B#sszus, nem ésszerūbb csak így megkérdezni: "szoktál bulizni?", mintsem ilyen értelmetlen következtetéseket levonni?

2017. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Sose ismerkedek facebook-on. Élőben sokkal jobb és könnyebb barátokat szerezni. Illetve nagyobb a valószínűsége hogy nem olyan barát lesz az illető akit csak facen lehet elérni.

Bár ha online ismerkednék se érdekelne a facebook lájkok száma. Így pedig eszem ágában sincs megnézni kinek hány lájkja van mielőtt hosszabban beszélgetnénk.

Vannak nagyon jó barátaim akiket fél vagy egy év után vettem fel a facen vagy vettek fel ők úgy hogy "Amúgy vegyél fel facen mert könnyebb ott megírni a dolgokat mint telefonálgatni."

Szóval engem pont hidegen hagy a lájkok száma. Mondjuk nekem sincs sok. Új profilképre max 70-80 körül jön össze. Hála az égnek hogy nem ebben mérjük az értéket. Mert ugye még nem tartunk ott hogy ebben mérjük? Ugye?

19/F

2017. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Kirakom a seggem vagy csecsem, taggelek pár embert és máris kapok 2000 lájkot. Nem tükröz az semmit.
2017. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Sok gyerek bejelöl mindenkit az ország másik feléről is, mert látta, hogy egyik ismerősének az ismerősének az ismerőse, csak hogy egyel több ismerőse legyen. így nem nehéz több ezer ismerőst összeszedni. aztán lefogadom 3000 ismerős közül 20 nál többel nem beszél aktívan..az meg hogy valakinek sok lájk van a képén az egy dolog. vannak ilyen "lájkolj és visszalájkolok" csoportok, akik nem a minőséget mérik a lájkokkal, hanem arra verik hogy egyel több legyen nekik is. Nekem 200 körül vannak a facebook ismerőseim, mind közeli ismerős és az igazi ismerőseim java fent sincs facen, de ha hívom őket telefonon mert segítségre van szűkségem, egyből ugranak, ez kölcsönös is...szóval én nem figyelem a lájkok számát, sőt, ha látom hogy valaki lájkvadász posztokat képeket rak ki, törlöm is az ismerőseim közül, mert az ilyenek nem komoly emberek.
2017. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ja még annyi lemaradt, hogy az ilyen face meg insta posztok nem festenek valós képet az emberekről és nem túlzás kijelenteni, hogy minél jobb a "közösségi életed" a neten, annál ócskább a valóságban. Én évek óta nem posztoltam ki semmit sehova. ezek szerint én akár halott is lehetnék? :D
2017. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az eleve nem szimpatikus, akinek sok ismerőse és likeja van. Elég felszínes embernek gondolnám ezek alapján.
2017. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán, főleg, hogy valamiért egy ember feje felett sem lebeg ott, hogy hány like-ja van, illetve van-e egyáltalán profilja... ja lehet kicsit kőkorszaki vagyok, de nekem az ismerkedés az még ezt jelenti, nem online.
2017. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!