Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki tud nekem ebben segíteni?

Valaki tud nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

A neten nem találok ingyenes lelki segély számot ami kicsőrőgne és valaki fel is venné ha valaki tud normális ingyenes lelki segély számot ajánlani az jo lenne előre is köszönöm.


Azért kellene mert nem tudok kivel igazából elbeszelgetni anyam éli a saját világát és nincsenek igazán igaz barátaim akik normálisak lennének.


2019. febr. 6. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Szia 0690633933
2019. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Velem mondjuk lehet, normális, értelmes, kulturáltan beszélgetni bármiről, órákig is tudnék a semmiről fecsegni, egy adott témát is szívesen ki vesézek, ha ezt a másik partner is igényli persze! Lelkizős nem igazán vagyok, nem én fogok neked lelki segélyt nyújtani, ahoz én képmutató lennék és hiú ábrándokat sem szeretnék kelteni senkiben. El lehet velem diskurálni bármiről, de azért a határokat húzzuk meg!
2019. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó pszchiáter elkelne nem gondolod? 🤔🤔🤔
2019. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szivesen meghallgatlak ha nincs más :)
2019. febr. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!