Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyik napról a másikra eltűnte...

Egyik napról a másikra eltűntek az érzéseim?

Figyelt kérdés

5. Napja van ez, mi történik velem, pszichopata lettem?

Nemtudok őszintén nevetni és sírni sem,hiába próbálom, benyomtam olyan zenéket amikre mindig elsirom magam de nem sikerült.

Hirtelen mintha elszállt volna minden belőlem, álomvilágba érzem magam nem érzékelek semmit...

A szeretteim és a kiskutyám iránt sem érzek semmit pedig imádom őket

Borzalmasan érzem magam legszívesebben bőgnék mert borzalmas érzés de nemtudok mintha egy robottá változtam volna mi történik velem???


2019. febr. 8. 05:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Képtelen vagyok szeretet és érzelmek nélkül élni 5 napja van de ez de már bele fogok őrülni mintha csak egy üres doboz lennék.Nem voltam depressziós, nem történt semmi rossz dolog az elmúlt időben, fogalmam sincs miért lettem egy idióta pszichopata, ha tudnám hogy többet nem leszek az az ember aki 5nappal ezelőtt voltam most rögtön ki is nyirnám magam...

Nincs ennél rosszabb a világon minthogy megszűnnek az emberei tulajdonságaim es fogalmam sincs mit tegyek

2019. febr. 8. 05:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Téli depresszió, tavaszi fáradsággal párosulva.

Elfáradt a lelked, a tudatalattid, amit mi nem tudunk befolyásolni. Majd visszajönnek, tudom.

Néha elmennek az érzések, és csak egy nagy ürességet érzel, ami piszok rossz érzés.

Ilyenkor zenét kapcsolok, az nem hagyja békén az embert, vagy sír, vagy táncol. Sírni szoktam,csak megfelelő zene kell.

Mivel gyászolok, és ez is nagy munka, gyászos zenét keresek, sírok, és könnyebb. Kökény Attila megérintő búcsúdalai csalnak könnyet a szemebe. (zenei izlésemet most ne firtassuk.)

2019. febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem szűntek meg az érzéseid és a tulajdonságaid, ne aggódj. Csak átmenetileg kiürültek a tartalékaid, fáradt vagy, kis téli depresszió, vitaminhiány, energiahiány.

Plusz az teljesen normális, hogy nem érzel állandóan, az élet minden pillanatában kitörő érzelmeket, pl szeretetet. Nem lehet, nincs olyan ember, aki így élne. Ez evolúciós dolog, túlságosan elvonja a figyelmed a fontos dolgokról, ha állandóan érzelmekben fuldokolsz. Úgyhogy néha kicsit kikapcsolnak.

Úgy tudod magad felrázni, ha pihensz, aktívan. Menj és csinálj valami érdekeset, újat, rázd fel magad. Bőgés helyett próbálj nevetni, nézz meg valami nagyon jó vígjátékot társasággal. Olyat, amit régóta halogatsz. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál vizet és ha kell, szedj D3 vitamint, hogy a szervezeted feláledjen és eltűnjön a köd a fejedből.

Ne aggódj, semmi baj nincs veled, minden csak átmeneti.

2019. febr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bárcsak igazad lenne,nem vágyom jobban másra minthogy újra a régi legyek de félek hogy előbb kattanok be annál...

Imádtam zenét hallgatni de most valamiért az se megy, a zenét sem tudom élvezni...

Kitartást neked a gyászban és köszi a válaszod.

Egyébként fiatal vagyok 19 éves azt kihagytam

2019. febr. 8. 06:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjátok hogy az normális hogy néha nem érzek? 5 napja úgy tekintek azokra akiket mindennél jobban szeretek mintha csak bábuk lennének
2019. febr. 8. 06:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én kiégtem, egy borzastó munkahelyen dolgozom, előbb húznám ki a saját fogaim, mint hogy bemenjek reggel, mégis minden nap ott vagyok, mert filléres megélhetési gondjaim vannak... egy ideje már sikertelenül próbálok váltani. Hidd el, borzasztó lélekölő. És én is érzek néha ilyesmit.

Ha úgy érzed, a tiéd más, vagy mélyebb, jogod van segítséget kérni orvostól. Menj el pszichológushoz és beszélgess vele erről.

Én csak azt tudom neked mondani, ami saját tapasztalatom, hogy epizodikusan jön a rosszabb szakasz meg a jobb, nekem nagyon kell figyelnem azokra, miket írtam neked, különben teljesen befordulok. Ha úgy érzed, ez neked nem jó megoldás, kérj segítséget.

2019. febr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Jó ötlet a szakember, van néha olyan gödör, amiből nem tudunk egyedűl kimászni.

Járok pszichológushoz én is, nem tudom egyedűl feldolgozni a gyászmunkát.

Ingyenesen is mehetsz, ha a pszichiáter javasolja a pszichológus terápiáját.

2019. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz, és meg is értelek, de nálam semmi ilyesmi nem volt pont az ellenkezője mert végre kezdett helyre jönni az életem, fel vették suliba, ami tavaly nem sikerült, egyre kevesebbszer volt szar kedvem, többet lógtam haverokkal, egy tök normális lányt is megismertem akivel úgy néz ki össze jönne velem, de neki se írok már facebookon se mintha már nem is érdekelne engem, pedig valahol mélyen tudom hogy érdekel engem. És azt még úgy ahogy eltudom viselni ha nem érzek semmit egy lány iránt vagy barátok iránt, de hogy a családom iránt sem azt már képtelen vagyok...
2019. febr. 8. 06:43
 9/11 anonim ***** válasza:
De azt írod, ez öt napja tart. Most Dunának akarsz szaladni öt nap miatt? Nem logikusabb neked, hogy inkább valami szezonális lehangoltság? Nem is biztos, hogy mélyelemzést kíván a dolog, de te úgy adod elő, mintha az életed ment volna gallyra öt nap alatt. Szerintem több köze van a sötéthez, rövid nappalokhoz, esőhöz, szélhez, lehangoltsághoz, mint ahhoz, hogy hirtelen bumm, pszichopata lettél.
2019. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudod,semmit nem szeretnék jobban most minthogy igazad legyen...
2019. febr. 8. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!