Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vérbeli pestiek segítségét...

Vérbeli pestiek segítségét kérném! Vidéki fiatal párként (21 évesek) Pestre utazunk a hétvégére. Írnátok pénztárcabarát, érdekes programokat, helyeket ahova megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel minket, buli, kaja, program. Köszi

2018. febr. 5. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lesz, akkor érdemes tenni egy sétát szerintem, mi a következő helyekre járunk: Városliget, Feneketlen-tó, Margitsziget, Gellért-hegy, Budai vár stb.
2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gellért hegyre mindenképp menjetek fel.

Onnan nem messze a Móricz Zsigmond körtérnél ajánlom a Vikinger nevű (a meki mellett)kajáldát. Isteni hamburgert csinálnak (más kaja is van) és látványkonyha van,szóval előtted sütik meg a húspogácsát,van óriáshamburgerük is Mi akkora,mint a fejem. Szerintem az árak sem horror kategória.

Érdemes valamelyik hídon is átsétálni,ha már esetleg erre jártok amit leírtam akkor Szabadság híd, megérkeztek a Fővám térre,ott van egy sétaló utca a Váci utca (itt ne vegyetek semmit,mert mocskos drága,de nézelődni szabad). Ha azon végigsétáltok akkor a Ferenciek terén kanyarodjatok le a buszmegálló fele,ott az első sarkon be,a Cba-nál (azt hiszem Cba van a sarkon) azon az utcán kezdjetek el visszafele sétalni,jobb kéz fele egy kis beugró sarokban lesz egy gofris kis büfé (nem beülős,hanem ácsorgós). Na azt még érdemes kipróbálni. Rengeteg féle feltét és finom ropogós frissen sütött gofri,általában áll a sor előtte (ami gyorsan halad),de nem véletlen. ;-)


Remélem segíthettem. Kellemes időtöltést.

2018. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos,sikerült valahova eljutni?
2018. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!