Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kockák, akik egész életükben...

A kockák, akik egész életükben csak a hülye számítógépes és telefonos játékokat játszák, miért beszélnek olyan irgalmatlan hangosan. Miért ordibálnak, ha elég lenne sima hangerő is?

Figyelt kérdés

Tegnap is hallom az utcán, amint egy szemüveges kocka gyerek beszél valami játékról, de zeng az utca. De nem csak ez az egy ilyen, a többi is.

Miért????



2019. febr. 12. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Hozzászoktak, hogy hangszigetel a füles.
2019. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
mondjuk én ilyet nem tapasztaltam
2019. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez állati érdekes, az én kocka ismerőseim inkább pont, hogy olyan halkan motyorászva beszélnek, hogy nagyon kell figyelni, hogy értsem.
2019. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Elég szar életed lehet, hogy ha erről kérdést kellett kiírnod...
2019. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
Ez a szignifikáns eltérés a "kockák" hangerejében valószínűleg csak a te fejedben létezik.
2019. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi koze a kockasagnak ahhoz hogy valaki milyen hangerovel beszél.
2019. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes én is észrevettem hogy szinte üvöltenek. A legjobb az amikor nekem pedig rohadtul nem érdekel hogy honnan és hogyan lőtték fejbe ilyen olyan "szkóppal" xdd
2019. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb, akik tényleg gyerekek, kamaszok, azoknak a nagy része a tömegközlekedési eszközökön is indokolatlanul üvöltve beszél. Még nem tudtam megfejteni miért, talán, mert hozzá vannak szokva, hogy az iskolai szünetekben túl kell egymást ordítani. A kicsit idősebb, "igazi" kockák sokkal inkább visszahúzódóak, nem szeretik ilyenekkel magukra vonni a figyelmet, tehát halkan beszélnek.

20/l, kocka

2019. febr. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kisegér módban motyogok és nehezen beszélek hangosan. Legalább is néha próbálom hangosabban de munkában alig hallanak. De most itthon most egy skyrim vagdalodzás vagy witcher modolás közben vagy egy komolyabb stratégiai játék(civilizatonV) érdekes ritkán hangoskodom. De gamerbárban ha mondjuk asztali játékot tolunk mondjuk DnD kiehészitő dlc-t ott hangos vagyok :D

22/N

2019. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az utolsót meg nem is értem :D De jó szórakozást hozzá! :)
2019. febr. 15. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!