Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Gyerekkorom óta...

Mit tegyek? Gyerekkorom óta van egy félelmem, hogy manók jönnek fel a wc-ből. Most hogy felnőtt vagyok, még mindig nem múlt el és félek a lakásomban amit a szüleimtől kaptam ajándékba.20f

Figyelt kérdés
Barátaim azt ajánlják vegyek macskát mert az spirituális állat. Ötletek?
2019. febr. 12. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne b@s(s)z! Én 20 évesen már nős voltam. Manók mi? Beszarás.
2019. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Manó nincs, de patkány az van:

[link]

Ez meg kígyó:

[link]

De nem kell félni, 30 éve lakom panelban és még nem jött fel a WC-n semmiféle rágcsáló. Amúgy a második linken jó nagy barom lehetett aki kígyót kidobott. Lehet hogy megunta és lehúzta a WC-n.

2019. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A macska jó ötlet, már ha szereted a macskákat, ha nem a kutya is jó. A vécének meg csinálhatod olyanra a tetejét, hogy le tudd zárni, rögzíteni, mint ahogyan a fiókokat vagy ajtókat is lehet különböző módon nyitásbiztossá tenni hogy a kisgyerekek ne csukják alá/bele a kezüket. ha valami avar, akkor old meg hogy ne tudjon zavarni, a félelem akkor is félelem, ha te magad is tudod, hogy nincs okod rá.
2019. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

A manó gyerekes név, hivatalos neve kobold. Kizárt, hogy a budiból jöjjön fel. Az írod lakás, arra gondolok nem ház, arra tömbház, arra hogy emeleten laksz.

Na, utálják a tömbházakat, a kerted családi házakat szetetik, és ők "csak" csínytevők, nem gonoszak. Pl. eldugnak tárgyakat, de ez sem jellemző, kb. lexarnak (nem szó szerint értem, átvitt értelemben)


A félelmed szimbólikus tartalmával talán érdemes foglalkozni. Mitől félsz, mit nem mondtál ki? Mit rejtegetsz?


Egyébként, ha félsz, akkor gyereküzemmódban van az elméd, válts felnőttre vagy szülőire.

2019. febr. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy pszichológust ajánlanék.
2019. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ordas nagy kamu kérdés, nem tudtál aludni, mi? De komolyra fordítva, hagyd égve a villanyt a wc-ben az elriasztja a manókat. Egyébként én a helyedben nem a manóktól félnék, hanem, hogy miközben trónolsz felbukkan a csészéből Cousteau kapitány.
2019. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 os, hülyeség égve hagyni a villanyt, pont hogy jobban fognak tudni tájékozódni a manók merre kell menniük.
2019. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es látszik, hogy nem értesz a témához, a manók szeme nem bírja a 200 lumennél nagyobb fényerősségű led-es fényforrást, vagy a hagyományos 60W-os izzó is jó erre, hidd el elriasztja őket, az ő szemük sokkal érzékenyebb. Nem véletlen, hogy éjjel szoktak előjönni sötét rejtekükből.
2019. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
8 as, ne okoskodj, feltesz egy napszemüveget és szrik az rá hány lumannel világít a lámpa. Gyártanak manomeretben is, 50 forintért láttam akciósan tegnap s teszkoban.
2019. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es látszik lövésed sincs a témáról. Manón nem használnak pénzt, Tescóban meg aranyröggel nem lehet fizetni.
2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!