Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megkövűlt a szívem, vagy mi?

Purple Girl kérdése:

Megkövűlt a szívem, vagy mi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha pl. más emberek látnak egy kislányt, majd elolvadnak, én meg így nézem és semmi. Mintha csak egy tárgy lenne. Nem kérdés a szívem odabenn halott e, olyan hideg, és nehéz, megkövesedett, vagy hogyan jellemezzem. Mintha érzéseim se lennének. Sőt! Ha csinálok valami rosszat, egyáltalán nem bánom meg. Nagyon könnyű felidegesíteni, ezért szoktak dühkitöréseim is lenni. Lehetséges hogy ez a "megkövűlt" szívem miatt van? Vagy lehetséges egyáltalán ilyen?

#Megkövűlt szív #0 érzés #tárgy emberek
2019. febr. 16. 08:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%

En megmaradtam a kis allatoknal ok aranyosak de egy gyereken nem talalok semmi aranyosat.


"más emberek látnak egy kislányt, majd elolvadnak, én meg így nézem és semmi. "


Nekem ez mindig szineszkedesnek tunt igazabol a gyerek szuleinek megjatszott ... persze biztos nincs igy, csak en latom igy.


szerintem kedvelned kell a szuleit es ugy maskepp latod a gyermeket is, akit kedvelsz annak a kisebbik valtozata.

2019. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Nekem anyám volt ilyen típus. Elég nehezen tudtunk vele szót érteni. Őt nem zavarta sokkal inkább nekünk nehezítette meg a dolgokat. Azt javaslom keress meg egy jó pszichológust már csak azért is hogy kiderül jön miért van ez. Anyámnak mint kiderül a gyermekkori traumái miatt. Lehet hogy neked is van valami ami miatt tudat alatt deformálod az érzelmeidet. (az meg nem baj ha nem válsz folyékony halmazállapotúvá amint meglátsz egy gyereket)
2019. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Egyébként Songoku fiát aranyosnak találom.
2019. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Figyi, biztos van lelked mindenkinek van, szereted az állatokat mondjuk..? :)
2019. febr. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát szeretem őket. De tőlűk sem olvadok el. Mintha ők is tárgyak lennének. Nekem minden ember csak olyan mint egy tárgy. Amúgy nem hiszem hogy van lelkem :P. Ha van is akkor a pokolba kerül..
2019. febr. 17. 20:34
 6/24 anonim ***** válasza:
Szereted őket, az már valami :P Én is pokolfajzat vagyok, gyere hozzám a sátánhoz megyünk:DD Megneveljelek hogy szeresd az állatokat? XD Az embereket én se létom többnek mint egy tárgy.. Például nagynehezen rávettem magam hogy felnézzek egy oldalra, hátha találok valami nekem való normális lányt végre, végülis ha van rá esély miért ne szüntessem meg a mindennapos szenvedést a magánytól? Felmentem, de kb olyan pózolgató ribik fogadtak, amitól kb hányingerem lett. Nem vagyok egy jó ember, de az ilyenek még egy tárgynál is kevesebbet érnek, az meg hogy egy állat többet ér mint egy ember, főleg az ilyen kis csitrik, az már 100%.
2019. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én amúgy lány vagyok. Jól van menjünk a sátánhoz! :P
2019. febr. 18. 10:49
 8/24 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat. Egyébként van ilyen betegség ? Mármint lelki. Tünetek (már ha van) Nincs bűntudat, embereket tárgynak nézem, nem aggódok a kockázatoktól, könnyen tudok hazudni. (sajnos) Ennyi lenne
2019. febr. 18. 15:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak te is rájöttél hogy az emberek igazából milyenek.. Őszinte leszek, ha lenne xy baleset, én egyedül a nőket és az időseket sajnálnám. A többit kicsit sem. Küldjem a meghívót a sátánhoz?
2019. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen küldheted. Egyébként utána néztem a dolognak. Tünetenként. (Nem Googlén) Szochiopata vagyok. By Pszihológus (ha jól írtam)
2019. febr. 22. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!